Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért károsabb a vizipipa...

Miért károsabb a vizipipa vagy a cigi?

Figyelt kérdés

érveket szeretnék, mert olvastam erről az elöbb 1 órát, de szerintem sok dolgot elfelejtettem már, és volt egy olyan dolog ahol a vp egészségtelenebbnek tünt mint a cigi

(utólag át olvastam "mindent" és nem találtam meg XS


2011. jún. 3. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
semelyik sem oylan veszes..(mindjart jon a "mindketto..megfogsz halni blablabla valaszok elore is vigyazz.:D)amugy a cigi..a vp-nel a dohany nem oylan karos..+ a viz huti es szuri a fustot..igy nem oylan megterhelo a tudonek..de ossze se lehet hasonlitani a kettot..
2011. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerintem is a cigi károsabb :D
2011. jún. 3. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd, én dohányzok, naponta rendszeresen, igaz (még, már) simán fél doboz alatt kijövök egy nap, ellenben érzem a tüdőmön a torna órákon, meg a foci alatt, viszont amikor csak vpztem (volt hogy akár naponta) semmiben nemfogott vissza. Egyébként mindent lehet mértékkel, és minden fejben dől el. Szerintem ha tudsz mértéket tartani nagy baj/esetleg gond nem nagyon lehet.
2011. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hü.yén fogalmaztad meg a kérdést.. *melyik a károsabb, a vizipipa, vagy a cigi?* javítva

a cigi károsabb... a cigiben többezer káros anyag lehet, míg a vizipipában, majdnem hogy CSAK az a szén:)

2011. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

utolsónak, köszi, de végülis a szén sem kerül bele az égett füstbe, vagy nem tom :D

am azért így fogalmaztam meg, hogy ne csak ilyen hülye válaszok jöjjenek, hogy:

"Vizipipa"

"cigi"

hanem érvek is legyenek

2011. jún. 22. 08:23
 6/6 A kérdező kommentje:
de télleg hülye a megfogalmazása
2011. jún. 22. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!