Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszoktam, és állandóan éhes...

Leszoktam, és állandóan éhes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Leszoktam a dohányzásról 4 év után. Sokat szívtam, napi 1 dobozzal is.

Az utóbbi időben csökkentettem napi 6-7 szálra, de most 2 hete nem dohányzok már.

Majd megőrülök, ez igaz, de nagyon éhes is vagyok.

Állandóan ennék, eddig soha nem reggeliztem, most, amint kinyitom a szemem, éhes vagyok.


Ez szerintetek fizikai éhség, tehát tényleg ennem kell, vagy pszichésen van ez?


Nem akarok visszaszokni, de elhízni sem.

Mikor múlik már el ez a farkasétvágy?


Válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. jún. 20. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

pótcselekvés kell a cigi helyett,ezért vagy "éhes".

ne kezdj el enni össze-vissza,mert annak tényleg túlsúly lesz a vége(én ezt a fogamzásgátlóval tapasztalhattam)

ha ilyen csillapíthatatlan éhség tör rád igyál meg egy jó nagy pohár vizet,lehet jéggel,citrommal is az még hatékonyabb,hogy ne legyél éhes,rágcsálj zöldséget,gyümölcsöt,egészséges nasikat.

2011. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igyál sok vizet, mikor éhes vagy, evés elött mindenképp, még akkro is ha nem vagy szomjas.

Ezzel minimum felére lecsökkented ezt a dolgot.


Másik lépés hogym ikor ennél az esetek többségében ne komoly főételeket, szendvicseket egyél hanem gyümölcsöt még akkor is ha nem vagy oda értük. Ezekböl ehetsz annyit amennyit akarsz.


Csak olyan időközönként egyél - egyenlőre - főételt, szendvicset mint ahogy addig is tetted mig dohányoztál.

2011. jún. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs más megoldás.. szokj vissza.
2011. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A drog hozzá szokot a szervezetedhez.Nincs mit tenni..Enned kell.
2011. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Teljesen normalis dolog hogy ehes vagy. Fel is fogsz szedni par kilot de ne aggodj, egy par honapon belul a tested vissza all a normalis allapotba! Probalj meg kaloriaszegeny, egeszseges dolgokat ragcsalni. Mint puffasztott rizs, szolo, koktelparadicsom, sparga, sok sok folyadek! A vitaminszintednek is jot tesz. Azon kivul kezdj el sportolni. kis futas seta, egyepkent is tobb energiad van miota nem dohanyzol. Es sok sikert a leszokashoz!
2011. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!