Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ajánlanál cigit? (bővebben lent)

Ajánlanál cigit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sokfélét kipróbáltam, a gyengébbekkel (0,4 mg nikotin) az a baj, hogy sok megy el belőle és nem érzi az ember, hogy szívott, így néha-néha kettő is elmegy belőle. A közepes erősségűek közül az arany marlboro (hosszú) jött be, de az elég drága. Az erősebbek (0,8 mg nikotin) nem igazán jöttek be. A narancs pall mallnak szerintem hányadék íze van, a kéknek is ilyen az íze? Vagy az azért jobb? Nekem speciel a kékmulti és a pirosmulti sem jött be... Ezeknek az utóíze nem tetszik... (túl keserű)


Szerintetek ilyen 0,5-0,6 mg nikotin körüli cigit tudnátok ajánlani? Ha lehet, akkor árat is írjatok! Az nem gond, ha van belőle 100-as is!


19/F


2011. jún. 24. 00:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Elsőnek írnám hogy nyugodjál le,semmi közöd nincs hozzá hogy mér szívja.

A kérdezőnek,ez mit keres az egészség topikban?

A kérdésre,vegyél Kék Pall Mallt,esetleg Marlboro Flavor Plust,drága,de nagyon jó íze van,esetleg Kék Viceroy-t.

2011. jún. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A kérdésemhez : "A kérdezőnek,ez mit keres az egészség topikban? " , a dohányzás mit keres az egészség topikban,bocsi elnéztem,negyed kettő.
2011. jún. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Mivel nem akarom az összes fajtát megvenni és megnézni, hogy melyiknek milyen az íze, azért tettem fel a kérdést... :D Egyébként a dohányzás az egészség témakörön belül van, azért van ez...


A Marlboro flavour plus milyen erős? (károsanyag tartalom) A kék Pall Mallnak hasonlít az íze a narancssárgához?

2011. jún. 24. 10:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Kék Viceroy.
2011. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kék szofi, viceroy?
2011. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Kék Pall Mall nak jobb az íze,mint a narancsnak,a Flavor Plus,sszem Kék Viceroy szintjén van az erőssége.
2011. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A kék szofi és kék viceroy mihez hasonlít? Melyik fajtához tudom társítani? Ezekből a 100-asat érdemes kipróbálni?


Köszi a válaszokat, a hasznosaknál ment a zöld kéz.

2011. jún. 24. 16:09
 8/12 anonim ***** válasza:
A kék szofit,és a kék viceroyt nagyjából egymáshoz tudod társítani,esetleg a kék bondhoz,de a viceroy vagy a bond sokkal jobb mint a multifilter. (nemhiába népcigaretta a kék viceroy,ugye az ára és a minősége) A kék pall mall tökéletes,de a flavor plus,azt ki kell probálnod,nincs még egy olyan jó cigi,csak 1400+ huf kategóriában. : )
2011. jún. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a '100 as nem különbözik semmiben,csak annyiban hogy sokkal jobban megéri,+ 2 centi,és csak +10 forint,az íze,a minősége,ugyan az.
2011. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

a marbi flavour plus kb 6-700 ft között van, nem 1400 :DDD

1500-1600 között a djarum cigik vannak, amik azért már minőségiek meg van bennük szegfűszeg is ami köztudottan jót tesz a tüdőnek szóval nem roncsol annyira... és van belőle cherrys, vaníliás stb. csakhát drága:S

2011. jún. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!