Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha cigizés közben folyadékot...

Ha cigizés közben folyadékot iszok (vizet, teát) akkor kevésbé káros a szájra/gégére?

Figyelt kérdés

ezt én találtam ki, abból kiindulva, hogy akkor kevésbé szárad ki a nyálkahártya, kevésbé irritálja/égeti a füst a torkomat, nyálkahártyámat + esetleg ha tea, az olyan cukros bevonatot képez, az is csökkentheti a irritációt.


hülyeség ez vagy van benne valami??


(mellesleg le akarok szokni, csak ez azért foglalkoztat)


2011. jún. 27. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A tüdődbe úgy is lemegy.. Azt meg nem tudod úgy "megvédeni". Amúgy lehet van benne valami. Sok sikert a leszokáshoz
2011. jún. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akkor a spanyolviaszt is te találhattad ki. én sok éve iszom spanglizás közben, de főleg hasis szívás közben mert az k*rva forrón ég, és ez lehűti a légcsövem, így kevesebb sejt pusztul a forró füst miatt, és kevésbé kapar. sima cigihez viszont ez kissé túlzás..
2011. jún. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá. Tényleg inkább szokj le (sok sikert).
2011. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!