Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tetszik ez az ötlet?

Tetszik ez az ötlet?

Figyelt kérdés

Egy műanyag palackot töltsünk félig olyan vizet,amiben dohány ázott,magyarul a víz nikotinos legyen,és a palack kupakját 2-3 helyen szurkodjuk ki,majd tegyünk mindegyik lukba 1-1 szívószálat,majd az egész kupakra egy réteg alufóliát,s arra egy izzó széndarabot. A flakont a kupaktól számított 3-4 cm-re lukasszuk ki,abba is tegyünk egy szívószálat,s azzal fogjuk szívni. Ha a "füstöt"(vízpára,gőz) vissza akarod fújni,akkor keverhetsz a nikotinos vízbe glicerint!

Nos ez a dohányzási forma azért jobb,mert nincs benne kátrány,se szén-monoxid,csak nikotin.


2011. jún. 29. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A dohány vízben áztatása nem épp egy díjnyertes ötlet, pláne szagolgatni/szívogatni....
2011. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Smartguy86 ***** válasza:

Esetleg penészgombát akarsz a tüdődbe? Amúgy a szívószál megolvad az izzó széndarabtól...


Inkább szokj le, amíg lehet. A nikotin nem egészséges!

2011. jún. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Penészgombát?

Akkor a vízipipától is azt kapsz??!!

2011. jún. 29. 09:57
 4/8 Smartguy86 ***** válasza:
Nem, mert a vizipipánál nem ázik dohány a vízben.
2011. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ebben csak ÁZOTTTTT!! a dohány! amikor szívjuk,akkor már nincs benne!
2011. jún. 29. 10:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Tegnap ènis valami ilyesmin gondolkodtam
2011. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A nikotin vízben nagyon könnyen oldódik, valószínűleg az egészet ki lehet vonni, míg elszívva nagyjából a dohány n-tartalmának a fele kerül a szervezetbe. Miközben kb 2 cigibe valót főztem és vártam, mintha ciánkapszula megevésére készültem volna. Tudtam, hogy ebbe simán belehalhatok. Légzésbénulás, testhő lezuhan, sokk, miegyéb."


[link]

2011. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem! Sztem sz*r. ha dohányozni akarsz, akkor azt tedd a megszokott metódusban.. ha nem akarsz kátrányt, szívj e-cigit, vagy használj nikotin tapaszt, esetleg snüsst...
2011. júl. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!