Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Instant leszokás! Egy ötlet,...

Instant leszokás! Egy ötlet, szerintetek működhet?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki dohányzik és már régóta mondom neki szokjon le de csak nem teszi. Az ötlet az hogy megvárom míg újra lesz a faluban ingyenes tüdőszűrés, és nem sokkal utána felhívnám rejtett számmal, mintha orvos lennék és közlöm vele, hogy 1 dió méretű csomó látható a felvételen és be kéne jönnie az x y kórházba felülvizsgálatra. A szöveg persze még kidolgozásra vár, de az alapelvet értitek. Aztán 1 kis idő múlva felhívnám hogy csak "tréfa" volt. De az alatt tuti leperegne előtte az élete 100x megbánná hogy dohányzik, és ebben bízok hogy ez a sokk elvenné a kedvét tőle örökre.


(várom a tippeket, ellenérveket)


2011. okt. 6. 16:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ez parasztság, ha velem csinálnád meg tuti beverném az arcod. Ha nem, akkor készülj fel arra hogy valószínűleg egy jó ideig nem fog hozzádszólni. Először neki kell elhatároznia, másképp nem lehet.
2011. okt. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már 100x próbálta ő is de nem ment neki, mondta is le akar, de még nem sikerült neki. A másik hogy írtam "rejtett számmal" valószínű nem ismerne fel telefonból.
2011. okt. 6. 17:11
 3/11 A kérdező kommentje:
De amúgy te dohányzol? Belőled milyen reakciót váltana ki, Amíg nem tudsz róla hogy nem igaz?
2011. okt. 6. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én dohányoztam 20 évig és simán leszoktam. Belőlem tudom mit váltana ki ilyen, mert túl vagyok egy daganatos betegségen (urológiai). Ez nem vicc kisfiam, ha velem csinálnád és megtudnám szarrá verném a fejedet ez biztos.
2011. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
oké tehát ebből az következik hogy leszoknál?
2011. okt. 6. 17:34
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem. Leszoktam magamtól, mert nem a cigitől lett a betegségem. Nagyon sokkoló dolog az, amikor az orvos azt mondja ülj le: rákod van. Ezzel csak a frászt hozod rá egy kis időre, mert sokszor van, hogy nem sikerül a felvétel és újra kell csinálni. Amúgy csal levélben értesítenek, nem telefonon.
2011. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ezt jó tudni, de remélem ezt ő nem tudja :D levélíráshoz nincs kedvem.

Hát igen ez már Troll lvl 80 lenne majd még gondolkozom rajta hogy tényleg megcsináljam :P

2011. okt. 6. 17:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Olcsó játék....

Egyébként ettől pláne nem fog leszokni. Aki olyan hülye hogy dohányzik, annak tök mindegy. Eszet nem tudsz neki adni.

2011. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ettől nem fog leszokni, sőt, az idegességtől még többet fog szívni. Amúgy én nem tennék ilyet, így megijeszteni nem szabad senkit.
2011. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez rohadtul nem vicces. Én is pofánvernélek az biztos, pedig nem vagyok egy agresszív típus. Amúgy meg Nikotin tapasz. Két napja használom, fullra nem kívánom a cigit. Nyilván kell hozzá az elhatározás is, anélkül cigizhetnék is mellette, de nem vagyok ideges, feszült, éhes, nincs semmilyen fura tünetem.
2011. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!