Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet komolyabb bajom?

Lehet komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Nyári szünet előtt 3 hónapot cigiztem, most újra kezdtem év elején. Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire látszódhat meg az, hogy cigiztem? Mennyi idő után lehet észrevenni sport közben? Mennyi idő kell a tüdő kitisztulásához? Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 30. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is hány éves vagy? Am meg bizonyított, hogy a tüdő soha sem "tisztul" ki...Hányat szívtál el naponta? Milyen márkájút?Ha ezeket megmondod könnyebben válaszolnak a többiek!;)
2011. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

még semennyire sem látszódhat meg, éveknek kell eltelnie, de a sportteljesítményt azt már most visszavetheti, nem csak a tüdőre hat.

a lerakódott kátrány az kitisztulhat, kb pont annyi időre van szükség, mint amennyit cigiztél a leszokás előtt, de ha károsodott a tüdő, az nem jön helyre utána sem.

2011. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát igen
2011. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
FUJJ!! Köpd ki! Fujj piszkos! Köpd ki azonnal!
2011. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok. Napi 2-3 szál, először Bond, aztán Marlboro.

De ha leszokok, utána helyre áll a sportteljesítmény is, nem?

2011. szept. 30. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:
egy bizonyos idő utan. hogy tényleg olyan legyél mint voltál szerintem kell az a fél év legalabb.
2011. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 1. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!