Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A marihuánás cigit le kell...

A marihuánás cigit le kell tüdőzni? és a cigit gond ha sosem tüdőzöm le. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 11:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, le kell és tovább kell lent tartani, mint a normális cigit!!! Nem baj, de akkor inkább ne cigizz, ne drogozz, de a te dolgod, csak úgy írtam!!!
2011. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
49%
Ne dohányozz, káros, drága, büdös, ráadásul csak divatbagós vagy!
2011. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Le kell , és sokáig ott is kell tartani , szóval ha sosem tüdőzöd a cigit , nem fogod bírni a jointot (gondolom tudod , hogy szűrő sincs benne) és köhögni fogsz rendsen. Saját tapasztalat ,aszthmásként én sem voltam nagy dohányos , az első spanglimnál konkrétan folyt a könnyem, a nyálam és fuldokoltam... persze 5 perc múlva már szakadtam rajta a röhögéstől :D Ha nagyon nem bírod vigyél magaddal egy üveg vizet és igyál folyamatosan mellé.
2011. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
37%
*Lekell
2011. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
95%

Tüdőzd le és tartsd lenn sokáig! Ameddig csak bírod!

A rendes "hagyományos" cigit is tüdőzd le. Semmi értelme nincs, ha nem tüdőzöd le, csak divatmajomkodsz vele. És csupa pénzkidobás. Akkor legalább a tüdődet károsítsd a kidobott pénzzel ;)

2011. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
15%
a rendes cigit mindenképpen tüdőzd le mert különben szájrákot kaphatsz!
2011. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
47%
Ki ez a nagyon okos utolsó? Szájrákot nyilván a letüdőző ember is kaphat, hiszen az ember száján áramlik ki-be a füst és nem másutt...
2011. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
52%
kedves utolsó előttinek nagyon is igaza van. Ha nem tüdőzöd le sokkal több esélyed van a szájrák kialakulására, ugyanis a sok káros anyag és kátrány felszívódik a szájüregben.. ha letüdőzöd hmm hát az se sokkal egészségesebb, de egy tüdőrák sokkal lassabban alakul ki mint a szájrák. mellesleg ha nem tüdőzöd le, akkor nem kerül a nikotin a véráramba (és nem akarok kötözködni..de általában az a lényege a dohányzásnak h a nikotint bevidd...) és mellesleg igen, a füves cigit jó sokáig lent kell tartani :)
2011. júl. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
köszönöm az elismerést utolsó kommentelő :D
2011. júl. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
38%
A füves cigit nemhogy le kell tüdőzni, de lent is kell tartani. Ha alapból nem tüdőzöd a cigit, nem ajánlom kipróbálásra, mert meg fogsz fulladni, és valószínűleg még hánysz is mellé. :D Évek óta szívom (tüdőzöm:D) mindkettőt, mégis ha reggel "éhtüdőre" megy a joint, majd' megfulladok az első pár slukktól. Hát még a teljesen szűz tüdő :D Szóval csak gyakorolgass cigivel, vagy egyáltalán ne drogozz, az a legjobb, nekem elhiheted.
2011. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!