Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigarettahüvelyt és...

Milyen cigarettahüvelyt és milyen dohányt ajánlanál?

Figyelt kérdés
Tölteni szeretnék cigit.A kérdésem, hogy milyen hüvely az ami jó ( gondolok itt arra, hogy nem nagyon puhul a szűrő, stb...),és milyenfajta dohányt vegyek, ami nem túl drága, de mégis jó minőségű, finom?Nem kell, hogy nagyon erős legyen, nem vagyok akkora dohányos.
2011. júl. 3. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én, ha töltök akkor Columbus hüvelyt és Primus cherry vanilla dohányt használok (vagy Tilbury dohányt).
2011. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Primus multifilter hüvelyt ajánlom,mert ha jól tudom az az egyedüli olyan filter,melynek van szénszűrője,dohányból pedig a kék Golden Gate-t,illetve valamilyyen Sophie dohányt.
2011. júl. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Club kek huvely, Primus cherry-vanilia dohany. De egy ido utan nem erzed a cherryt rajta. :(
2011. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már mindenféle kép a dohányzás mellett döntött, akkor az én javaslatom, hogy minél ócskább, annál jobb, bármennyire is meglepő! A túl jó minőségű füstszűrő, a finomra vágott és aromásított dohány sokkalta veszélyesebb, mint egy ócska bagó! Nem véletlenül tiltották be a dohánytermékeken a light megnevezést. A "gyengített" cigaretták füstje sokkal finomabb, apróbb szén és kátrány molekulákat tartalmaznak, amelyek olyan aprók hogy a tüdő bolyhocskák falain megtelepednek, a szövetbe beszűrődnek! Sokkal komolyabb lerakódást eredményeznek, mint az ócskább cigaretták, ahol a füst alkotó elemi jóval nagyobbak, durvább szemcséjűek, ezáltal a tüdőbolyhok könnyebben kitudják takarítani. De szerintem inkább próbáljon meg leszokni! Nem könnyű, tudom, tényleg nem könnyű, de megéri!
2011. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!