Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigarettahüvelyt...

Milyen cigarettahüvelyt vegyek? (szempontok alul)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

ezeken a lapokon vannak cigaretta hüvelyek. Nem tudom, hogy mennyi a kátránytartalmuk.

Barna szűrős legyen, s kb 10 mg kátrány legyen, amit a szervezetembe tudok juttatni. Antidohányosok kíméljenek. Sürgős válaszokat szeretnék s azokat előre is köszönöm.

Amúgy a piros symphoniáról akarok váltani annak adatai: kátrány és szén-monoxid: 10 mg-10mg, nikotin: 0,9 mg.

Ehhez hasonlót szeretnék ehhez kéne a hozzá legmegfelelőbb hüvely. Dohányt symphoniát töltök bele úgyis. :D


2011. jún. 13. 19:48
 1/10 A kérdező kommentje:
barna filteres helyett barna szűrős
2011. jún. 13. 19:51
 2/10 A kérdező kommentje:

Legyetek szívesek válaszolni.

55/L

2011. jún. 14. 06:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Én piros goldengate-t használtam piros primus dohánnyal az úgy elég erős volt, és a szűrője is barna volt.
2011. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) várok még véleményeket.
2011. jún. 14. 13:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Primus multifilteres hüvelyt próbáld ki, szerintem azzal kb. olyan erős lesz a cigi. Mondjuk a dohánytól jobban függ az erősség, de töltős ciginél mondjuk egy kék szofi vagy kék goldengate+ primus multifilter hüvely felér egy piros symphoniával szerintem.
2011. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, az általam ajánlott hüvelynek nem barna a szűrője, de erősség szempontjából ez nem sokat számít.
2011. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. válaszolónak. De én azért maradok a jó öreg symphonia íznél s erősségnél, nekem az a legerősebb, s a legjobb.
2011. jún. 15. 10:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Még várok válaszokat, s a legtöbb szavazatot kapó hüvelyt veszem!
2011. jún. 15. 12:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Colombus, vagy Sophiana.
2011. jún. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 homo ludensz ***** válasza:
A Primus hüvely aktív szénszűrős én ebbe töltöm azt nem tudom hány mg. kátrányt,nikotint eresz át de szerintem az a dohánytól függ amit beletöltesz.
2011. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!