Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mik a káros hatásai a füvezésnek?

Mik a káros hatásai a füvezésnek?

Figyelt kérdés
Csak azért szeretném tudni, mert az egyik barátom füvezik és én szeretném, ha abbahagyná vagyis leszokna róla, már én is utánna néztem, hogy ki miért csinálja és hogy mik a káros hatásai, de egyenlőre semmit nem találtam ami nekem ebben az esetben segítene őt meggyőzni. Ezért szeretném kéri a segítségeteket, hogy ha ti erről valamit tudtok, akkor légyszives írjátok meg. Előre is köszönöm.
2011. júl. 3. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

szerintem a baratod nem egy gyakorikerdesek.hu-n olvasott komment miadt fog leszokni a furol..xD

amugy a fu azert karosabb mert nem hasznalnak szurot igy minden szar lejut a tudobe ami a ciginel nem..

2011. júl. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
77%

vérnyomás csökkenése szív felgyorsul és össze vissza ver ez miatt le is állhat a fogyasztó szíve...



én minden nap csinalom de vegül is leszarom mik a következmenyei csinalom es fogam is ennyi...

2011. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
káros hatásnak mondhatjuk talán, hogy a memóriát egy kicsit rontja, főleg a rövidtávút, de tényleg nem nagy mértékben, és csak ha gyakran szívsz. inkább azért káros, mert a legtöbb stoner ugye dohányt kever mellé, és mivel nincs szűrő a dohány sokkal erősebben lejut, szóval inkább az a káros benne. de még így is jobb, mint a pia.
2011. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rontja a memóriáját!
2011. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy szál cigi károsabb mint egy füves cigi azt mondom hogy az alkohol meg a cigi több embert öl mint a fű inkább ezt csinálja néha-néha mitn a többit amugy eövidtávon nem sok kárt okozz ha régebb óta csinálod a memóriát rontja összvissz illetve előhozhat lelki gondokat ...
2011. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kezdjük ott hogy rásem lehet szokni. Lelki függés előfordulhat, akinél előfordul az ne csinálja, készvége.

Amúgy semmi bizonyított káros hatása nincs.

2011. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!