Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Miért dohányoztok?

Lányok! Miért dohányoztok?

Figyelt kérdés

Annyira visszataszító ha egy lány cigizik.Ma már szinte több lány cigizik mint fiú. Isznak, káromkodnak stb...

Ettől lesznek nagy csajok??

Miért jó a cigi? Jó a büdös száj, a sárga fogak, a légúti betegségek kockázata?? Egyszerűen ezt nem tudom felfogni..


2010. jan. 9. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

én nem cigizek -.-"

16L

2010. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

Menők akarnak lenni...az egyik lány osztálytársam 12 és cigizik h ő olyan nagynak tűnjön -.-" tök szánalmas az ilyen szerintem...

13/L

2010. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
na persz ez nem minden lányra vonatkozik, szerencsére. Csak szinte már így tudom feltenni a kérdést, mert akármerre is megyek, szinte minden fiatal csaj kezében, ott füstölög a cigi.
2010. jan. 9. 15:06
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Én party-dohányos vagyok.Hétköznap eszembe se jut,sőt irritál a füst,a szaga.De ahogy buli következik,tisztára bepörgök és képes vagyok majdnem 1 doboz cigit elszívni,mert jól esik.Bezzeg másnap a számíze kellemetlen és a ruháimat fél napig áztatom.
2010. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

első vagyok.


Nem tudom én nem érzem ezt menőnek inkább gáznak.:S Párszor cigiztem , de nincs benne semmi jó.

Mindenki azt nézi ki belőlem h én is cigizek de hát nem.:D

Amúgy szerintem én azért se cigizek mert régen a régi sulimban az osztályomban nem volt menő, hanem inkább gáz.

2010. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az is ugyanolyan visszataszító, ha egy fiú cigizik. A dohányzás visszataszítósága nemtől független...


Egyébként az a baj, hogy elkezdenek menőzni, aztán meg nem tudnak leszokni, mert a nikotin nagyon durva függőséget alakít ki, ha jól tudom, hasonló az agyi ingerületátvivő anygokhoz és könnyen bejut az idegsejtekbe...

2010. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
91%

Én csaj vagyok de nagyon utálom a cigit. :) Viszont tudom a választ a kérdésedre. Na szóval 3 dolog miatt lehet legtöbbször(vagy ezek kombinációja).


A pszihológusok szerint amiatt, hogy nem kapott elég szeretetet a szüleitől, és ezért nem eszik, hanem dohányzik. Legalábbis állítólag a szánkal szoktuk az emberi kapcsolatok hiányát jelzni.


A másik lehetőség, hogy menőnek tartják és nem merik visszautasítani.


A harmadik pedig egyszerűen: van aki imádja például a mogyorós csokit, és van aki utálja.


Még az érdekes egyébként, hogy ez generációnként cserélődik legtöbbször. Ha szüleid dohányoztak kiskorodban, azt legtöbbször utáltad, és ezért te nem dohányzol, és fordítva.


Szerintem ezek miatt van :) Sajnos egy-két barátnőm is rászokott :S

2010. jan. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Szervál válasza:
100%
Ne tudom mért jóazt hiszik a gazdagokis hogy mert van pár millájuk ők a nagyászok!A tesóm(kissebbik)11 éves és a tanárja nagyon szigorú,mindenkinek minden ofő órán leellenőrzi az egész testét.Ezt a tanárt már kirúgták mert egy gyereket a húgom osztályából levetkőztetett meztelenre az osztály előtt mert cigarettát talált a zsebébe és azt hitte még máshol is lessz neki!Ennyi.
2010. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok megint :D


nekem meg a tesóm.. :S 15 éves szal fiatalabb..

és anyáéknak nem szólhatok mert akk botrány lenne és nem akarom h leszidják.. :S és nemtom h szoktathatnám le :(

2010. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Én tizenéves koromban "alkalmi" dohányos voltam.A társaság miatt volt,mert ott mindenki cigizett,így végül is"elkerülhetetlen" volt a dolog.Szerintem a fiatalok 99%-a így szokik rá,ez a válasz a kérdésedre:a társaság miatt-nekem szerencsére így se sikerült.Ma már nagyon ellene vagyok,főleg h egészségügyben tanulok,és gyűlölöm a bagót,a szagát is,mindent,h beleivódik a ruhámba,a hajamba...szóval csak arra jó,h tönkrevágja az egészséget meg kifossza a pénztárcádat, na meg h jó büdös legyél tőle:))-utóbbit meg csak akkor érzed,ha nem dohányzol,de ha a sok kiscsaj,aki ettől érzi magát nőnek,tudná,akkor biztos másképp állna a dolgokhoz :D

20/L

2010. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!