Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pasik, mit gondoltok arról ha...

Pasik, mit gondoltok arról ha egy lány cigizik?

Figyelt kérdés
16-20 éves fiúk ! visszataszító vagy vonzó ha egy lány dohányzik ?
2011. júl. 10. 15:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő.

Van aki szerint vonzó,van aki szerint nem.

Szerintem nem túl előnyös egy lány számára,hogy büdös a haja a keze,ruhája,szája,és persze az sem túl vonzó,amikor sárgák a fogai,meg a körmei is csúnyulnak a dohányzástól.

Én azért szerintem vissza nem utasítanám azt a lányt,na de,hogyha láncdohányos,akkor meggondolnám.

2011. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Számomra kifejezetten vonzó. Egy dohányos lány biztos nem baszogat azért, hogy cigizek, szokjak le, stb... :)
2011. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem volt gondom a pasizással, akkor sem, amikor dohányoztam (és az nem két hónapos időszak volt...). Olyan barátom is volt, aki nem cigizett, bár az igaz, hogy amikor tudtam, hogy találkozunk, zuhanyzás után már nem gyújtottam rá, meg akkor sem, amikor vele voltam, hogy ne zavarja. De azóta már letettem, és örülök neki, mert csak azóta érzem, hogy legjobb barátnőm pl. milyen büdös egy-egy cigi elszívása után...
2011. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!