Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg folyton tisztul a...

Tényleg folyton tisztul a tüdőnk dohányzás után?

Figyelt kérdés
Én gyenge női cigit szívok (rózsaszín multislims) azt is csak napi egyszer. És azt hallottam hogy így olyan mintha nem is cogiznék mert a tüdőnk mindíg tisztul.
2011. júl. 18. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Húúú én nem tudom bocsi csak annyit akarok mondani hogy ha nem szoksz le akkor is csak ezt a gyengét szivd mert ennek nincs olyan nagy káros hatása. A saját érdekedben.
2011. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt te sem gondoltad komolyan. A végén kiderül az jár rosszul aki nem dohányzik. Amúgy persze tisztul a tudönk de a kátrány soha nem tisztul ki hanem felhalmozódik. Aki dohányzik az reggel köhögve ébred de ez nem azt jelenti , hogy amit elszívott az másnap kijön és mehet előről. Amúgy ha napi 1-et szívsz akkor koca dohányos vagy most még le tudsz róla szokni.
2011. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most szokj le róla, mert a napi 1-ből 2, majd 3, és egyre több lesz!
2011. júl. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de a kátrány is kitisztul a tüdőből egy idő után.Persze ez hetek hónapok vagy akár évek kérdése.

Gondolj bele egy évbe elszívsz 365 szál cigit.Az szerinted nem káros?? dehogynem.és ebből majd csak több lesz mert rá fogsz szokni.

2011. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=5BpxwRGVGdc

Az első az csak egy cigaretta.

http://www.youtube.com/watch?v=2glFau9ORAY&feature=related

Ehhez már keményen kell szívni, de sok kicsi sokra megy.

2011. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!