Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ettől még ugye nem fogok...

Ettől még ugye nem fogok rászokni? És ha kívánom?

Figyelt kérdés

Mostanában kicsit gyakran cigiztem, nem volt csak egy-két szál egy héten. Viszont néha egy kicsit kívánom és érzem h jó lenne rágyújtani... Ha ilyenkor nem gyújtok rá ugye nem fogok rászokni? Mert azt abszolut nem szeretnék...

17/L


2011. júl. 22. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mindent lehet csak akarni kell de semmit sem muszály
2011. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ne szívj el 1-2 szálat sem, mert rá fogsz szokni a napi 1 dobozra. tudom miről beszélsz én is voltam már így.
2011. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
HA VALAKI MINDEN HÉTEN CIGIZIK AKKOR RÁ FOG SZOKNI MINDEGY HOGY 1 2 ESETLEG 3 VAGY TÖBB SZÁL!!!!DOBD EL HA NEM AKARSZ 40 ÉVES KORODBAN VAGY HAMARABB A TÜDŐGONDOZÓBA JÁRNI!!!
2011. júl. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz,akkor nem fogsz rászokni,ez csak rajtad múlik! De akkor ne szívj el 1-2 szálat sem,ettől leszel nagylány.
2011. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne, ne, ne, ne és ne! Ne szívj el SEMENNYIT. Heti egy szállal kezdtem, koncerteken. Azt mondogattam a barátaimnak, hogy: "áááh, én nem fogok rászokni". Aztán a hétvégéket végig cigiztem. Később még mindig ez volt a mottó: "dehogyis, én nem tudnék soha rászokni". Aztán meg: "hmmm, miért ne próbálhatnám ki egyik hétfőn? had hosszúhétvégézzek kicsit, nosztalgia, stb."

Nah, dehát a kedd az csak egyel több, mint a hétfő.

Aztán szerda is. Csütörtök is. Minden egyes nap egy szál. Majd két szál. Most tartok napi fél doboznál... Kétszer próbáltam leszokni, borzasztó érzés, nem megy.

SOHA NE GYÚJTS RÁ!

[link]

2011. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sokat segítettetek:)
2011. júl. 25. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben mint a kérdező...egy hétig napi 4-5 szál volt.4 napja nem gyujtottam rá pedig kivánom. (akarat erő kérdése)de én sem akarok rászokni:/ pedig elképzelhető főleg amennyit stresszelek(ilyenkor szoktam sokat szivni) mint mostanába
2011. júl. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

miért mondja mindenki, hogy a dohányzástól 40 évesen meghalnak?? az tény hogy hamarabb, de csak kb 70 évesen... a papám 15 éves kora óra FOLYAMATOSAN dohányzott, és 91 évesen halt meg, de nem rákban...

de akkor is az átlag az, hogy kb 10 évvel korábban halnak meg.. és nem 40 évesen.. pff...-.-"


egy nem dohányzó

2011. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!