Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem kívánom már a cigit?

Miért nem kívánom már a cigit?

Figyelt kérdés
most nyár elején elég rendesen rászoktam a dohányzásra.. és most egyik pillanatról a másikra megutáltam a cigit! Ránézek a cigis dobozra és már olyan szar érzésem van rögtön, és nem tudok elszívni egy szálat sem... kettőt beleszívok és eldobom mert egyszerűen nem esik jól.. Ez mitől lehet?? Normális egyáltalán az ilyen???
2011. szept. 15. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mitől lehet, vagy hogy normális e, de nagyon örülj neki!!!
2011. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Egy méregtől undorodni teljesen normális dolog, az a nem normális, ha valaki nem undorodik tőle.
2011. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Span válasza:
100%
Egyesek mit nem adnának azért hogy csak így el tudják dobni a cigit! Örülj neki!
2011. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
néha én is örülnék ha gy járnék..
2011. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még annyit tudnék esetleg hozzátenni azon kívül, hogy "örülj neki", hogy ha lány vagy, akár még terhességre is utalhat, tehát nem árt ennek a lehetőségét is megvizsgálni-ha lehet, minél előbb... :)


És..


ha nem esik jól, dobd el gyorsan, többet elő se vedd!!!


Végre nem leszel büdös nikotinszagú...:) Hidd el, nemdohányzóként sokszor kell szembesülnöm azzal a ténnyel, hogy mennyire büdösek a dohányzók... és sajna észre sem veszik, mert megszokták.

2011. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
fiú vagyok. de köszi! :D
2011. szept. 20. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!