Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rövid vagy hosszú cigi?

Rövid vagy hosszú cigi?

Figyelt kérdés
Rövid vagy hosszú cigi? kék vagy piros? ki milyent sziv, ajánl
2011. júl. 24. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
hegyi levegő
2011. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

A rövid akkor jó, ha suliba (vagy munkahelyen) van 5-10 perc szüneted és gyorsan a végére kell érni. A hosszút pedig tovább élvezed lazán hátradőlve, ha van időd. Én pirosat szívok, multit. Ikertesóm kéket, húgom is pirosat.

19/L

2011. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én mindig a rövid cigiket szerettem, azalól csak a Dunhill kivétel, amit szeretek, de az átlagnál picit hosszabb. Azért szeretem a rövideket cigiből, mert kevesebb idő kell az elszívásához, és nincs mindig időm végigszívni egy hosszú cigit, és sajnálok eldobni egy cigit, ha csak félig szívtam el kb. Amúgy Piros Multifiltert szívok már nagyon régóta, előtte kék Pall Mall volt.
2011. júl. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rövid arany mari
2011. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszúnak szerintem elég rossz íze van már a vége felé, ezért rövid.
2011. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi válaszokat.. én is inkább a röviet szivom
2011. júl. 26. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Rövid, valahogy a hosszút nem szeretem.Hiába ugyanaz az íz, de valahogy az nekem nem esik jól.

Szín meg nekem változó, fajtától függ.

pl: kék: Bond, Multi

piros: PallMall,Viceroy..

2011. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!