Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg fogyaszt a cigi?

Tényleg fogyaszt a cigi?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 20:03
 1/8 anonim válasza:
persze, mustárral-majonézzel
2011. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A cigi olta az éhséget, ezért kevesebbet eszel tőle. Ha nagyon éhes vagyok és is sorba szívom. De csak fogyás miatt ne szokj rá, nem éri meg:D
2011. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pedig megfordult már a fejemben :)
2011. okt. 29. 21:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Régebben soksyzor ezért gyújtottam rá. De egyébként amikor éhes vagy és rágyújtasz akkor még károsabb.
2011. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem cigizek sokat, de engem a cigi kiürít. Komolyan mondom, minden nap az elsö cigim után nagyvécézek. Mindegy az h reggel van, vagy délután.
2011. okt. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogyaszt, öli a sejteket, nem fogsz jobban kinézni tőle, mert ha kicsit soványabb is leszel a cicijeid lógni fognak!
2011. okt. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos csökkenti az étvágyat, így van aki azért cigizik, mert nem akar elhízni. Ha rajtam múlna kötelezően étvágynövelő szert raknék bele, így ha nem lenne 100 kiló alatti cigis nő, akkor már nem lenne menő cigizni. Nem mintha most menő lenne, csak sokan azt hiszik, hogy az! :(
2011. okt. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. 00:39 igazából nekem nincs mi lógjon :D

utolsó: egyetértek veled teljesen. egyébként én nem cigizek és nem is értem, hogy hogy lehet elviselni a bűzrudak (én már csak így hívom őket) szagát, nemhogy szívni...

2011. okt. 30. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!