Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányosoknak miért szüksége...

A dohányosoknak miért szükséges a fokozott C-vitamin bevitel?

Figyelt kérdés
Nem értem mi összefüggés van a két dolog között.
2009. ápr. 7. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A c-vitamin antioxidáns, a dohányzás roncsolja a szöveteket..
2009. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert a cigi kivonja a szervezetből a C-vitamint..ezért többet kell bevinni a bagósoknak.
2009. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Nem szükséges. Sőt. Az lenne a legjobb, ha mihamarabb megdöglene az összes bagós.
2009. ápr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
72%
11:13-as! Neked kellene MEGDÖGLENED!!!!!!
2009. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
dohányzás= ön és tömeggyilkolás
2009. máj. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Ez már lejárt szöveg, és senkit nem érdekel..mármint aki bagózik. Egy normális dohányos tisztában van vele mit csinál és mit árt magának, és ahhoz senkinek semmi köze, hogy magának árt vele. Én sem szólok bele más dolgába. Az meg hogy tömeggyilkosság..nos, én speckó nem gyújtok rá csak itthon ahol mindenki szívja, nyílt helyen pedig méterekre az emberektől, és ha még úgy is zavar valakit, inkább elnyomom. Szerintem én így nem vagyok tömeggyilkos. Az a s.eggarcú, aki a halálomat kívánja ezért, remélem visszaszáll rá az átok!
2009. máj. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a legtöbb bagós gond nélkül rágyújt zsúfolt megállóba,babakocsi mellett, játszótéren, főbejáratnál....hiába lejárt szöveg így van és szükség van ezeknek a szavazatára és pénzére, ezért sunyítansak be a kormányok...amíg ilyet megtűr a társadalom, amíg nem írtja ki őket, addig .........
2009. máj. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Írtják kit törvényekkel nehéz megoldani, mert az emberi magatartás többnyire beleszarós és szabályszegő az esetek nagy százalékában.

Meg, csak nézzük meg, hány cigiző mászkál az utcán nem nézve se istent se embert.

Annak nagyobb az esélye, hogy a bagósok írtják ki a nembagósokat. És akkor lehet szépen össznépi nagy füstölést tartani bárhol bármikor. Micsoda füst mámor.

Ha ez kell.


Auchan bejárat pad tegnap délután: "anyuka és apuka" ül a padon és szembe velük a bababkocsi, benne olyan 1 éves forma gyerek."Anyuka és apuka" bagózik, fújja a füstöt a gyerekre és közben eldumálgat. Szint.

2009. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tök jó lenne, ha a figyelmes dohányosokkal le lehetne ülni és kitalálni, hogy hogyan lehetne a nem figyelmeseket is rábírni a figyelésre. A törvény úgyse segít olyan nagyon.
2009. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazatok van nektek is, de ne általánosítsatok légyszi, pláne ne úgy,hogy "dögöljön meg az összes bagós", mert nagyon utálom az ilyet. Tényleg vannak bunkó dohányosok, de nem mindegyik az. Pl én sem..én voltam egyébként a tegnap 16:05-ös.
2009. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!