Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányoztam egy portán, ahol...

Dohányoztam egy portán, ahol a tulaj is dohányzik. Ő mindig kidobja a csikket, én viszont bedobtam a csatornába, és most zuhog, ezért reggelre tuti a földön lesz. Ha kérdezi hogy került oda, mit mondjak?

Figyelt kérdés
Be voltam rúgva, nem gondoltam, hogy az eső másnapra lehozza. Valószínű feltűnik neki, hogy az reggelre az udvaron lesz, mit mondjak, hogy került oda? A cigi ugyanolyan töltött, mint az övé, mert az övéből szívtam, szal nincs különbség, hogy fogjam rá? Mit mondjak neki? Segítsetek légyszi!
2011. aug. 3. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
nem parázod te túl a dolgokat 1 ici picit? :D
2011. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer már megszívtam miatta
2011. aug. 3. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Te ezt a dolgot nagyon túlparázod! :)

Mond neki,hogy más dobta oda,csak a víz odamosta,vagy,hogy véletlenül biztos mellédobtad,csak nem vetted észre.

2011. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"Egyszer már megszívtam miatta". Ha egyszer már kibirtad, most is ki fogod birni. Nem érdemes ilyen semmiségek miatt hazudni. Inkább szedd össze, és tedd a megfelelp helye.
2021. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!