Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Magyarországon lehet organikus...

Magyarországon lehet organikus, pszichoaktív (designer drog) mentes dohányt kapni?

Figyelt kérdés

Mint azt mindannyian tudjuk, a dohány az egyik legnagyobb iparág, akinek szavára kormányok hoznak döntést. Jelenleg boltban kapható hagyományosan használt márkák közül mind szabadon kezeltek lehetnek, szálanként 599 hozzáadott anyaggal és füstje több ezer elemet tartalmazhat.

Ez a mai designer drogok robbanásszerü fejlődésével és erkölcstelen felhasználásukkal elég rémisztő képet mutat.

Ha jól ismerem és nem változott meg a törvény, még az is megvan tiltva nekünk, hogy otthon magunak megtermeljük tisztán amit biztonságban szeretnénk.

Létezik kiút abból, hogy az ipar és a profit kisérleti patkányai legyünk?


2011. aug. 5. 16:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

mi,kicsit zavaros nekem az egész:D

étteremlánc-meki->mefi.erre akartál utalni?

Én értem mit akarsz mondani,de ez teljességgel nonszensz,hogy RC-kel ütik a dohányt.vagy hol hallottad ezt?

2011. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

ma 17:44


Nemcsodálom, hogy zavaros. Szépen körbegondoltad a kört és levontad a következtetés, mire gondolhatok, de sajnos nem erről van szó. Konkrétan egy étteremláncról van szó.

A hozzászólásomért cserében bannolták is a kérdését, ezért nem irok erről többet.

2011. aug. 5. 17:47
 13/28 A kérdező kommentje:
* Ja igen, és az nyilvánvaló, hogy ütik a dohányt, a kérdés az hogy mivel és az hogy hat a szervezetre.
2011. aug. 5. 17:48
 14/28 anonim ***** válasza:
Elnézést,csak később kaptam meg a választ. Pontosan akkor milyen designerdrogra gondolsz? Ez egyébként nagy kreativitásra vall,de inkább csak egy jó összeesküvés-elmélet:)Azért egy dohánygyárban is vannak ellenőrzések,nem hiszem hogy zsákokban heverned az addiktív adalékanyagok,arra várva hogy belekeverjék a dohányba.A dohányipar egy nagyon jól működő gépezet,és ezáltal hogy az általa előállítot termék egy függőséget okozó szer,abszolút önfenntartó.Abban viszont egyetértek veled hogy valószínűleg nagyon nagy üzlet rejlik mögötte(akár a kormányok irányítása,befolyásolása)
2011. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
á már örültem hogy rájöttem,olyan szép rejtvény lett volna:D
2011. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

ma 17:50


Remélem neked van igazad, és az egész csak egy összeesküvés elmélet:)

A törvényben leírt, biztonságos módon, ellenörökkel 100%ban ellenörzött, vegytesztelt, lelkiismeretesen árulják a legkissebb rosszt, ha már rászokott az ember.

De nekem van sajnos egy másik elméletem róla, ami szerint a nagyhatalmak a pénz függői, mint a heroin függők, várják a következő, még nagyobb adagot, nem törödve a következményekkel.

Mint a kinai sofőr, aki inkább megölt egy kisgyereket, mint segitsen neki, mert az olcsóbb. (és ez nem egyedi eset)

2011. aug. 5. 18:01
 17/28 anonim ***** válasza:

hu ez durva,hol hallottad?

egyébként örülök hogy még van más ember is aki,komolyabban érdeklődik a narkotikum témában:)

2011. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

ma 18:05

Így egyben sehol nem lehet olvasni, csak a darabkákat innen onnan, megbízhatóbb forrásokból, aztán csak tudatosan próbálok gondolkodni a világ dolgairól:)

Muszáj tudatosan élnünk narkotikumokkal is, a tiltás-engedélyezés szerü szabályozás és a war on drugs megbukott, egyes tiltott szer egészséges, egyes engedélyezett szer mérgező.

A világ(gazdaság) az összeomlás szélén van, ezt évtizedek ótja látják a jelenséget, de most jöttek el a komoly jelei. A pénz akkor szünt meg természetesnek lenni, és lett szintetikus, amikor az USA megszüntette az dollár mögött álló aranytartalékot. Innentől egy szintetikus, (részben)gonosz anyaggá vált, ami felemészti a gazdaság tesztét mint a cucc. Egyes europai körök jól látják a dolgot és gondolkodnak az elvonókúrán, de a lejövetel fájdalmas lesz.

2011. aug. 5. 18:18
 19/28 anonim ***** válasza:

hú,tök érdekesen gondolkodsz.milyen idős vagy?

Örülnék ha írnál emailt,szívesen beszélgetnék veled hasonló témákról.

2011. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

ma 18:36


24-et töltöm épp. Lassan, de biztosan közeleg az a bűvös 25., éveim sorában:)


Email címem: balazs.foldesi@gmail.com , én felvállalom ki vagyok és mit használok :) Szivesen várok bárkitől mailt, akiben érdeklődés maradt még vagy csak beszélgetni szeretne.

2011. aug. 5. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!