Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Magyarországon lehet organikus...

Magyarországon lehet organikus, pszichoaktív (designer drog) mentes dohányt kapni?

Figyelt kérdés

Mint azt mindannyian tudjuk, a dohány az egyik legnagyobb iparág, akinek szavára kormányok hoznak döntést. Jelenleg boltban kapható hagyományosan használt márkák közül mind szabadon kezeltek lehetnek, szálanként 599 hozzáadott anyaggal és füstje több ezer elemet tartalmazhat.

Ez a mai designer drogok robbanásszerü fejlődésével és erkölcstelen felhasználásukkal elég rémisztő képet mutat.

Ha jól ismerem és nem változott meg a törvény, még az is megvan tiltva nekünk, hogy otthon magunak megtermeljük tisztán amit biztonságban szeretnénk.

Létezik kiút abból, hogy az ipar és a profit kisérleti patkányai legyünk?


2011. aug. 5. 16:24
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Pár nap tisztító kúra után újra rágyujtottam egy boltban kapható csomagolt cigarettára. (márkát nem szeretnék említeni, itt már úgysem a márka a lényeg, hanem a konszern ami őt uralja)

Elsőre leszögezem, a megfigyelőképességem nem ér fel közel sem egy kisérleti laboratóriuméval, de a magamon megfigyel hatásokat megfigyelve és közel sem merném kijelenteni, hogy nincs benne a nikotinon kivül egyéb hozzáadott pszichoaktív és egyéb szer.


Email még senkitől sem kaptam, remélem nem elütési hiba :)

2011. aug. 6. 23:15
 22/28 anonim ***** válasza:
Az RC-k terjedéséhez semmi köze nincs a dohánygyáraknak. Nagy filozófus lehetsz de ekkora összeesküvéselméletet nem kell legyártani. Az RC-k azért terjednek mert a felnövő generáció igénytelen és képes a régi bevált drogok helyett mindenféle szart magukba tömni azért hogy be legyenek minél durvábban állva. Aztán rosszul is lesznek tőle meg a mellékhatásokról se tudnak semmit de sebaj. A másik oldalnak is jó az RC mert nagyjából ugyan abban az árban van mint a helyettesítendő drog de könnyebben és legálisan értékesíthető. Ennyi az oka az RC-k terjedésének se több se kevesebb.
2011. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Az én véleményem szerint az RC-k csak is az anyagi haszonszerzésen alapuló törvényszabályozások miatt terjedtek el. Ha megkapnák a sarki boltban azt a természetes pszichoaktív anyagot amit igényel az idegrendszere, nem venne mindenféle szintetikus mérgező anyagot.

Ha ez így folytatódna, a következő lépésben a helyi gazdaság is fellendülne a fekete szükülése mellett, mivel nem dealertől vennék meg az anyagot, hanem a helyi válalkozótól, aki biztonságos anyagot árul és fizet utána adót.

A dohányról pedig röviden csak annyi, maradjunk annyiban, a nikotinon kivül kezelik még olyan anyagokkal, amikkel nem lenne szabad.

2011. aug. 8. 03:31
 24/28 A kérdező kommentje:
2011. aug. 8. 03:31
 25/28 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom: amikor itthon töltött cigit szívtam, utána sokkal könnyebb volt a nem dohányzás, minta gyári cigi után. Többen megerősítettek ebben.
2011. aug. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nemrég láttam a The Union c. filmet, ami főként a marihuánáról szól, de tökéletes leírást ad a politikusok, tőkések 'erkölcséről'.

Aki kételkedik a kérdező véleményének valóságalapjában, nézze meg...

2011. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

ma 15:16


Pontosan! 100%ban ezt vettem észre. Azért nem nyugtat meg teljesen a dolog, mivel könnyen kezelhetik a csomagolt dohányt is.

2011. aug. 8. 19:10
 28/28 A kérdező kommentje:

Kiegészítés: a tisztító kúrám tovább folytatódik, kezd a normális állapotba regenerálódni az ér és idegrendszerem.

Nem nem azért fejlődött vissza, mert tudatosan romboltam magam. Azért mert a multicégek mérgeztek meg engem, innentől kezdve nem is kétséges mért van ennyi "mérges" ember (mérges, vajon honnan jön?)

Javaslom a szennyezett tömegtermékek fogyasztásának azonnali abbahagyását és aktív szén detoxikációt.

Aki pedig nem bírja ki a nikotin nélkül, elég 1-2 slukk az ipari cigiből, a nikotin hatásából pont elég annyi.

Visszafejlődött idegrendszerrel elég könnyű humán energiaforrásként hasznosítani a zombi tömegeket.

2011. aug. 8. 19:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!