Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit gondoltok a dohányzásról?

Mit gondoltok a dohányzásról?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 20:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
53%
Dohányzom, nem gondolok róla semmit. 23F
2011. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy bár ne kezdtem volna el.

Minden nap harcolok azért, hogy legyen erőm, és ne gyújtsak rá.

Van, mikor sikerül, van, mikor nem.

Lassú gyilkos a dohányzás, nem kellett volna rászoknom.

2011. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
92%
Azt hogy semmit jót nem ad, sőt még árt is. Akkor minek csinálnám? Értelme nincs, büdös stb.
2011. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Csak rosszat, így nagyon örülök, hogy ki sem próbáltam sosem.
2011. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
94%
Leszoktam,mert rájöttem hogy nincs benne semmi jó,csak a rengeteg mocsok amit beleszívsz a tüdődbe,és megundorodtam az egésztől.
2011. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
46%

Èn szertek rágyujtani.

Kiülni az erkényre és egy szál cigit elszívni, vagy pl barátnökkel elmenni valahova és ott cigizni egyet.

De ahogy alkoholra sem szoktam rá hogy néha iszok így a dohányzásra sem. van hogy hetekig egy szálat sem szívok és van hogy megkívánom és elszívok 1-2 száll vigt, a legtöbb talán naponta 5 szál volt.


vagy is míg valaki nem rabja valaminek addig semmi gond.

2011. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
80%

Utálom,mert a legtöbb dohányos nem törődik a többiekkel.

Legjobban utálom,ha

- anyuka dohányzik.. szépen kiviszi a gyereket a friss levegőre a babakocsival, közbe adja neki rendesen a füstöt..

- rendezvényeken ,tömegben égő cigivel magától természetesen eltartva közlekedik (tartaná inkább maga felé)

- szemetelnek a csikkel, netán úgy dobja el,hogy másnak kárt okoz vele..

- velem egy helységben dohányzik


Ráadásul a füsttől a hajam ,ruhám is füst szagú lesz pár napig,ha nem mosom a tüdőmről ne is beszéljünk..

2011. aug. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
87%

Azt, hogy büszke vagyok rá, hogy soha életemben egyetlen slukk cigarettát sem szívtam. Egészségtelen és drága. Bátyám és felesége mindketten dohányoznak, a lakásban, a kislányuk előtt is. Ez szerintem a felelőtlenség netovábbja, hogy egy 5 éves gyerek lélegzi be a füstöt. Emellett pedig mindig panaszkodnak, hogy így nincs pénzük, úgy nincs pénzük, de a napi 2x2 doboz cigire mindit tellik.


Nagyon helyesnek tartom, hogy jövőre a zárt légterű vendéglátó- és szórakozóhelyeken tilos lesz dohányozni, végre be lehet majd ülni valahová anélkül, hogy utána bűzlene az ember.


24/F

2011. aug. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
71%
Mint tevékenység nem zavar, de szerintem igazán intelligens ember ilyet nem csinál.
2011. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
10%

ma 20:24


Gondolkodás nélküli cselekvés.

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét gyötrelmétől:)

2011. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!