Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire károsodik az agy a...

Mennyire károsodik az agy a fű, vagy a hasis egyszeri kipróbálása után?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy csak a rendszeres használat után károsodik. Igaz ez?
2011. aug. 10. 00:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Akár egy használattól is súlyos agykárosodást szenvedhetsz.
2011. aug. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem károsodik.

Rendszeres használat után valóban kimutatták, hogy valamennyire "elhülyülnek" tőle az emberek, de azok az igazán kemény használók, akik már napi szinten és évek óta csinálják. Amúgy elég ártalmatlan dolog, hogy a sok tudatlan csinál ebből ekkora ügyet.

2011. aug. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szigorú életvitelű keresztény vagyok, és azt mondom neked...


...egy füvescigitől még nem lesz bajod. De ne szokj rá. Minden idegen függőség ártalmas, főleg az olyan, ami még mérgez is.

2011. aug. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha akkora keresztény vagy miért nem tiszteled és becsülöd amit az úr adott nekünk ? :)

Nyugodtan szívd,ez nem heroin!Cigire hamarabb szoksz rá mint a fűre..

2011. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem mellesleg nem butít a fű..Még hatása alatt vagy addig picit romlik a memóriád de hosszu távon nem.
2011. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen se, ez nem alkohol :) Csak nyugodtan, és diszkréten ;)
2011. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne próbáld ki a drogokat, mert megszereted!!!!
2011. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kamu, hogy rendszeres használat mellett sincs káros hatása. Remélem ezt olyanok állÍtják, akik már saját magukon, vagy közvetlen hozzátartozójukon tapasztalták azt a "semmit", különben jó lenne csendbe maradni.


Egytől semmi bajod nem lesz, még kettőtől se, meg háromtól se. Feltéve persze, ha nem egymás utána szÍvod el, mert akkor behánysz, bealszol, ki tudja. De a rendszeres használattól szépen megfő az agyad, nemcsak a memóriád.

2011. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat aki rendszeresen használja ( jópár éve napi szinten ) és semmi elváltozást nem vettem rajta észre .. :)
2011. aug. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmi bajod se lesz. De ne vegyél ilyen 1500/g áron, mert attól csak a fejed fog fájni...én szóltam!
2011. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!