Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen VP-t vegyek? (a kérdés...

Milyen VP-t vegyek? (a kérdés túl rövid a magyarázat meg túl hosszú. )

Figyelt kérdés

?Igazából nem vagyok nagy VP-s, életemben kb. 4-5-ször VP-ztem, még amikor anno cigiztem, de a cigiről mára teljesen eltettem, simán elszívok úgy egy szálat, hogy nem leszek megint függő, stb. Viszont a kérdésem-> Milyen VP-t ajánlotok? Igazából lehet hogy hasznos lenne ha két cső lenne rajta, de vagyonokat se akarok rákölteni, kb.

hetente egyszer használnám, és lehet hogy baráti társaságba is vinném magammal. Ti mit ajánlotok, kinek mi vált be?:) Köszi a választ, fel lesztek pontozva mindannyian:)


Egyébként Nagyon kölcséges bele a dohány, vagy gyümölcs pép, vagy miez amit beletömnek?


2011. ápr. 13. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia


itt nézegess pipákat www.sultancenter.hu vagy [link]


kb 900-1000ft egy 50 grammos ez 4 alkalomra elég

2011. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, és pipából milyet ajánlasz? Egyébként VP-t tényleg lehet 18 alatt is vásárolni? Már nem azért, mert simán többnek néznek mindig, a cigit is amikor vettem a spárba se kértek személyit...az arabokkal meg gondolom bármit le lehet boltolni:D
2011. ápr. 13. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezt ajánlom vagy ami ott van 47 cm-eset de alább ne adj és 1200 ft olyan átalakító amit a papa másik oldalára ráraksz és máris 2 személyes.
2011. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, várom a további válaszokat. Nincs ilyen hogy komplett szett? Mert lehet hogy jobban megérné, és egyébként mennyire megbízható a "bevándorlókkal" boltolni?
2011. ápr. 13. 19:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Nah megvettted már? Ha nem írj msn címet és mindent elmondok :) segítek amiben tudok
2011. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, írok:)
2011. ápr. 17. 14:49
 8/10 A kérdező kommentje:
állítsd be hogy lehessen neked privátot írni:)
2011. ápr. 17. 14:50
 9/10 anonim ***** válasza:
ez az email cím ami be van allitva mar nem jo :) de erre kuldd el angyaladi@freemai.hu az msn cimem enn se akarom kozze tenni
2011. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké:) megértem...holnap elküldöm
2011. ápr. 17. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!