Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Megtiltanátok -e a dohányzást...

Megtiltanátok -e a dohányzást a szórakozó helyeken, bulikban? Vagy úgy jó, ahogy most van?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok jó sok ember véleményére, főleg azokéra, akik rendszeresen ilyen helyekre járnak kikapcsolódni.
2009. ápr. 16. 16:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
92%
igen megtiltanam vagy csak kulon helysegben engednem ami szelloztetheto! en is dohanyzom megsem ulok dohanyzo kocsiba a vonaton sem de ha ra akarok gyujtani annyi idore atmegyek! nem a teljes megtiltas a megoldas szerintem de a lehetoseg kell mindenkinek a nemdohanyzoknak es a dohanyzoknak is... annyit tegyunk meg hozza hogy a dohanyzo is ember....
2009. ápr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
mint a huzat úgy megtiltanám!
2009. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Egyértelműen igen. Vannak olyanok ugyanis, akik nem cigiznek, és nem szeretnék a füstöt sem szívni, csak szórakozni.
2009. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én dohányos vagyok..szintén nem gyújtok rá olyan helyen,ahol sokan vannak, vagy olyan van,akit zavar. És bármily meglepő, én is betiltatnám a benti füstölgést :)

Tudom,hogy nagyon zavaró annak, aki nem szívja. Én meg ki tudok menni arra az 5-10 percre, míg elszívok egy szálat.

2009. ápr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én nem dohányzom. Igazán meglepő, hogy ilyen jól veszitek ezt a témát, magyarul, hogy mindenki megértő a nemdohányos kollégákkal szemben! Engem személy szerint csak picit zavar a füst, mert már megszoktam, bulihelyen nem lehet kikerülni, viszont mikor hazaérek igencsak bűzlik a ruhám. Ezen is segíthetne a beszüntetés, és talán az egészségünk is könnyebben megőrizhető lenne. Viszont azt az embert is megértem, aki a szórakozást csak füstöléssel egybekötve, ez által feloldódva képzeli el. Bár személy szerint én ennek kevésbé örülök.

Várom a további válaszokat!

2009. ápr. 16. 20:00
 6/12 anonim válasza:

Én dohányzom, de ettől függetlenül megtiltanám a dohányzást a szórakozóhelyeken. Arra az öt percre szerintem mindenki ki tudna menni a levegőre!

Nem szeretem mikor bemegyek valahova és úgy csípi a szememet a füst, hogy nem látok tőle.

Azt pedig kifejezetten modortalanságnak tartom, ha valaki cigivel a kezében táncol és közben nekem kell arra figyelnem hogy meg ne égessen!

2009. ápr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi nem jarunk fustos helyr, mert nagyon zavar es karos.

Volt olyan etterem, ahol ugy volt elvalasztva a dohanyzos a nem dohanyzostol, hogy ott volt egy derekig ero kis fal. Gyerekkel voltunk. Szerintetek ott maradtunk vagy nem?

2009. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

En Londonban elek,ahol mar betiltottak es fantasztikusnak talalom,h mikor buli utan hazamegyek nem buzlok,mint egy hamutarto!( Egyebkent nem dohanyzom ).

Ezert utalok otthon elmenni vhova, mert szinte fustmergezest kapok. Mikor legutoljara voltam otthon egy klubban, annyira szokatlan volt a suru fust,h ugy konnyeztem,mintha sirtam volna, aztan inkabb leleptem.

2009. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hat igen. De a cigisek szerint sokan nem tolleraljak es tartjak tiszteletben a rossz szokasukat.
2009. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy kocsmában pl. csinálnék egy dohányzó, és egy nem dohányzó részt is. Szerintem ez így "igazságos".
2009. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!