Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mióta füveztek rendszeresen?

Mióta füveztek rendszeresen?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy kb. mióta szívtok füvet rendszeresen és kb. mennyit.

Megkérem, hogy olyanok inkább ne válaszoljanak hogy pl. szokj le és hasonlók...


2009. ápr. 19. 14:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
pedig fognak olyanok is ,és ha ezert lepontoz valaki akkor meg nagyon buta ..én läny vagyok.van egy kisfiam.az aoukäjät majndem a fü miatt veszitettük el,és majdnem szétment ez miatt a csalädunk.gondolom hogy nagyon fiatal vagy 20 év alatti..és azert csinälod.de majd räjössz hogy az életet nem lehet ezzel együtt elképzelni.üdv
2009. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
64%
Én soha nem próbáltam és nem is akarom kipróbálni.
2009. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
kb. 17 éves voltam mikor először kipróbáltam azóta eltelt 6 év, néha előfordul, h elszívok egyet, de nem szoktam rendszeresen alkalmanként ha úgy alakul akkor szívunk. Kb. 1 vagy 2 havonta egyszer idén pl. kétszer füveztem már. Ennyi még belefér, amúgy alkoholizálni gyakrabban szoktunk pedig az veszélyesebb igaz az meg legális.
2009. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
16 éves koromtól 22 éves koromig füveztem, volt olyan év hogy minden nap többször is. Aztán letettem, mert rájöttem, hogy kell még az agyam. Iszonyat módon elbutít és céltalanná tesz. Viszont nem ítélem el aki csinálja, csak tudni kell továbblépni.
2009. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%
Soha nem csináltam és mindenkit elitélek aki csinálja.
2009. ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%

Nem füvezek, állítólag a hererák egyik fő kiváltó oka, és nekem kedvesek a golyóim!


[link]

2009. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
99%
Nekem is van egy majdnem felnőtt fiam aki bizony próbálgtta a szárnyait,és sajnos ennek következtében a suliban problémák adódtak,lógások,gyámügy teljes nihil.1-1,5 év után rájött h ez nem életcél,és nem értelmes embernek való elfoglaltság.Most akkor sem nyúl hozzá mikor a haverjai mellette szívják mert rájött h semmi de semmi értelme!Hidd el nem példabeszédnek szánom csak tapasztaltam a dolog negatív oldalát.Nem fényezni aklarom a gyereket de okos kamasz v fiatal felnőtt rájön h feleslegesen teszi tönkre magát és a családját!
2009. ápr. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok már fiatal, 34 éves vagyok...
2009. ápr. 19. 15:12
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Én nem ítélem el.Sokkal több kárt okoznak azok a felnőtt férfiak a családjuknak, akik isznak! Hazamegy, őrjöng, lázad, megveri a családját! Aki cigizik, az nem csinál ilyesmit! És vannak emberek akik tudnak együtt élni ezzel, nem okoz problémát a mindennapjaikban.
2009. ápr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Magamból kiindulva, iskoláim elvégzése óta dolgozom, nem "süllyedtem le" családi és társas kapcsolataim jók,és ha az ember tudja magát tartani a saját és környezete elvárásaihoz, akkor nincs nagy baj:-)

Szerintem attól hogy mondjuk kéthetente elszív egy jointot, attól még ember marad, normális ember. Na de ne kanyarodjunk el az eredeti kérdéstől, várok még válaszokat...

2009. ápr. 19. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!