Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Heti 2 szál cigi sok? (mindenk...

Heti 2 szál cigi sok? (mindenki a saját egészségével törődjön)

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok, de jobb lenne ha ennyit se szivnál, az én anyukám napi egy dobozt simán elsziv:(
2011. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ennyi nem hiszem, mert ennyitől még nem tudsz rászokni.
2011. szept. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a legzúzósabb hetekben is max 10et tolok be , amúgy napi 1eket
2011. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
napi 2 szálért kur.vára felesleges bagózni. nekem napi 1 doboz simán elmegy...
2011. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Napi egy dobozhoz képest nem sok, de a nikotin nagyon addiktív szer ennyitől is rálehet szokni simán. Ez egyénenként persze változó, de a nagy többség nagyon könnyen rászokik és nehezen jön le róla. Maga a tüdőrák kockázata szempontjából szintén nem olyan vészes, de ez is egyénenként eltérő(plussz az se mindegy milyen erős cigit szívsz), van akinek bírja a tüdeje a napi egy dobozt is, van, akinek már az is veszéllyel jár, ha ennyit szív, mint te. Azt javaslom, ha volt daganatos megbetegedés a családban akkor még ennyit se szívj, ha meg nem volt akkor se :), de úgy legalább kisebb a kockázat.
2011. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kék vagy sárga multi
2011. szept. 2. 18:02
 7/15 Phoney ***** válasza:

Én pár hét után megérzem (közérzet, teljesítmény, stb), ha elszívok heti 2-3 szálat. Ebből kiindulva sok.


26/F

2011. szept. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
35%
Kit érdekel,hogy sok-e?Ha szívni akarsz,akkor szívj,ne mondja meg más,hogy mit csinálsz.Aki akar az foglalkozzon az egészségmániájával de az téged meg ne érdekeljen!
2011. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Kettővel több, mint kellene.
2011. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Önmagában nem sok, de ha rászokott az ember, akkor már könnyedén felemeli az adagját, és hamar függő lesz.
2011. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!