Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy jobban kimutassa hogy szeret, és hogy jobban törődjön velem? ( lent )

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal. Nem panaszkodok jól megvagyunk, persze néha veszekszünk hülyeségeken de viszonylag gyorsan túl lépünk és nevetünk az egészen. Ami mostanában viszont zavar hogy úgy érzem megnyugodott, hogy nem veszíthet el, úgy érzi már nem kell küzdenie mert tudja hogy oda vagyok érte. Régebben mindig szép üzeneteket írt, és nagyon sokat foglalkozott velem. Tudom hogy szeret, de szeretném ha nem csak tudnám hanem jobban érezném is. Javasolták hogy ne foglalkozzak annyit vele de nagyon hűvös sem szeretnék vele lenni nehogy rosszul süljön el. Tanácsokat, segítséget szeretnék kérni mit tegyek. Köszönöm előre is és csak normális válaszokat várok :)
2011. ápr. 12. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
írj neki te az érzéseidről.Elég ha írsz egy sms-t,hogy "hiányzol".Ebből már tudni fogja...Igazából rábírni senkit nem lehet,hogy mutassa ki az érzéseit:S
2011. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem 2 éve van barátom és én is keresztül mentem vele ilyen időszakokon. szerintem mond neki, hogy így érzel, de ne azt érezze, hogy követelőzöl :) személyes tapasztalatom, hogy mikor beszéltem vele erről, elkezdett újból kedveskedni és éreztetni, hogy mennyire szeret és mennyire nagy szüksége van rám. az is lehet megoldás, amit javasoltak neked, hogy ne foglalkozz vele annyit, ezt is kipróbáltam már vele, és ez is bejött, mert ilyenkor tett azért, hogy ne érezze, hogy nem törődök vele, és azért bizony neki kell lépést megtennie, hogy "kiérdemelje" a figyelmed :)
2011. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!