Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek Magyarországon is...

Szerintetek Magyarországon is egyre "cikibb" cigizni?

Figyelt kérdés
Az USA-ban egyre kevesebben cigiznek. Tudom, a statisztikák azt mutatják, hogy sokan dohányoznak itthon, de ki hogyan tapasztalja Mo-n ilyen-olyan korosztályoknál és helyeken?
2011. szept. 5. 20:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom...

Én szeretek cigizni. Jól esik és kézzel sodrom, mert az egy szertartás a dohányzás előtt.

Szerintem ez nem ciki. Cikinek tartom viszont azt, amikor egy tömött buszmegállóban bedúródik elében egy vén k.rva, mondván, hogy ő már idős és legyen helye, aztán fogja magát és rágyújt, ezzel mindenki (dohányos v. nem dohányos képét telefüstöli)

Ha valaki szól neki, hogy nem is szabadna itt és itt dohányozni, még ő van megsértődve.


Na ez a ciki.Hogy itt tartunk mondjuk egy Angliához képest.

2011. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10,23 nem a "melyik szertől leszel agresszívabb" volt a kérdés. Gondolom abban egyet értünk, hogy ha sétálnál az utcán, inkább mennél el egy cigis mellett, mint egy olyan mellett, aki éppen az adagját adja be magának. Nincs arról szó, hogy egyik jobb-e egyik, mint a másik, inkább arra voltam kíváncsi, hogy különböző szegmensek tapasztalják-e már Mo-n is a kérdésben leírtakat. Köszönöm, hogy kaptam rá néhány hasznos választ is.
2011. szept. 9. 08:22
 13/15 J3Tears válasza:
71%
nem ciki. a drog sem ciki. ki vagyok én, hogy ezt megítéljem? nem tudhatom, és te sem tudhatod, hogy ő miért gyújtott rá először vagy miért lőtte be az első adagot. és ha csak kíváncsiság? hát, aki kíváncsi, hamar megöregszik, de az is, aki nem. ne ítélkezzetek már, mert azzal magatokat minősítitek.
2011. szept. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

A kérdés gyerekek nem ez volt, úgyhogy köszi, szevasztok!

Köszi a válaszokat azoknak, akik megértették, hogy nem a káros szenvedélyek és azok használóinak elítéléséről van szó! Szevasztok!

2011. szept. 12. 12:24
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
És ha az USA-ban kötelezővé teszik a b*ziságot akkor itt is legyen kötelező? Nem kell midnig őket majmolni. Legyen náluk ciki, oké, ők ölték meg úgy is a marlboro mant. De amit twinky mond, na az a frankó.
2011. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!