Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigitől mélyülhet a hang? Ha...

Cigitől mélyülhet a hang? Ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés

Másfél éve cigizek és nagyon méhy hangom van, ha halkan akarok beszélni akkor meg igy el-el csuklik meg ilyenek..Ez a cigitől van? Ha igen, ha abbahagyom, vissza fog változni?

Előre is köszönöm:)


2011. szept. 6. 19:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Azoknak az énekeseknek akik dohányoznak sokkal jobban bírom a hangját, mert sokkal mélyebb...:P

Egyébként gondolom a kátrány, meg ezek. Ezek lerakódnak a tüdőbe. Aztán a hangszálak.... Bocsi, nem értek hozzá igazán. Hülyeséget meg nem akarok írni. :D

2011. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mélyül. Hogy miért, én se tudom pontosan, de pl egyik rajztanárom (nő) is igen durva bagós volt és rendesen mutált a hangja. :D
2011. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

én nem éneklek, beszélek xD Köszi a választ azért:)

Várom a többi véleményt:)

2011. szept. 6. 19:37
 4/17 A kérdező kommentje:
köszi:) Jó lenne tudni miért, mert ha bebizonyosodik lehet hogy ez lesz a kiváltó ok a leszokáshoz xD Idegesít h ha halkan beszélek akkor is néha olyan dörmögő áááh xD
2011. szept. 6. 19:38
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
példa:Király L. Norbi..:DDDDDDDD
2011. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Józsi 56/F ***** válasza:
100%
Mé? Még simán elmehecc medveszinkronhangnak. :D:D
2011. szept. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak írtam, hogy mélyül a hangod, ja, mint az énekesenél.:P

de énekelhetnél. komolyan. :D

2011. szept. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A lerakódott kátrány miatt mélyülhet. Persze ebbe az is benne van hogy napi hány szálat szív el az ember mert aki csak fél dobozzal annak csak mélyül. Aki erős bagós annak a hangja az már brutálisan be is rekedhet.
2011. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:) a poénosakat és az információközlőket is:D

Arra még nagyon kiváncsi lennék, hogy visszaváltozhat-e ha abbahagyom..am napi féldoboz-doboz környéke:S

2011. szept. 6. 19:48
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt pont ma kérdezte a 6 éves húgom. :D Amúgy nagyim is cigizik és évek óta egyre mélyebb a hangja.
2011. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!