Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az, hogy ha cigizem...

Miért van az, hogy ha cigizem megszédülök és majdnem összeesem?

Figyelt kérdés

nem sűrűn cigizem kb heti 1 szál, még is szédülök ha elszívok egy szállal bármilyen erős/gyenge legyen.

Azóta nem nagyon próbálkozom, mert már 3x majdnem összeestem, de azért kíváncsi vagyok, hogy mitől lehet ez?


2011. szept. 12. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs hozzászokva a mérgekhez a szervezeted, illetve leesik a vérnyomásod mert szűkíti az ereket a cigi.
2011. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem "természetes". Nekem is ugyanígy volt. Nincs hozzászokva a szervezeted. Szerintem ne erőltesd inkább.


Ami furcsa, h több, mint 10 éve dohányzom, de még a mai napig meg tud csapni a napi első szál, főleg, ha délután gyújtok rá... Nem kellemes :-@ Amúgy már leszokóban:)

2011. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

legelsőnek:"le esik a vérnyomásod mert szűkíti az ereket"


- ha szűkülnek az erek akkor nő a vérnyomás!

-ha tágulnak az erek akkor csökken a vérnyomás!


kérdezőnek:

a benne lévő több ezer méregtől eljut az agyadig és kifejti ott a hatását!

amikor mi is elkezdtünk bagózni 13-14 évesen én is meg mindegyikünk rendesen be szédült és olyan hányingerünk volt mind aki szart evett!


egyébként ne cigizz mert szét ba.s.z.od vele az egész testedet.


[link]



a nikotin mérgezés tüneteit ajánlom neked ebben a cikkben!


na csá!

2011. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!