Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a tapasztalatotok a dohányz...

Mi a tapasztalatotok a dohányzásról leszoktató biorezonanciás kezeléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Próbáltad e? Segített e? Ha segített akkor az gyakorlatilag miben nyílvánult meg? És egyéb jó leszoktató módszer is érdekelne!
2009. aug. 24. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, az anyukám 45 év kőkemény dohányzás után letette a cigit, bár az első héten még kellett, egy kis akaraterő, mert a mozdulat hiányzott neki, de amúgy már egy hónapja nem dohányzik.
2009. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. aug. 24. 16:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kezelés!!! Én júniusban töltöttem be a hetedik évet, amit dohányzás nélkül élek ennek a kezelésnek a hatására. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki le akar szokni a cigiről.Persze azért nem könnyű, az első hetekben kell egy kis önfegyelem, de doppingol az eltelt idő és, hogy mennyit spórolsz rajta. Értelmesebb dolgokra lehet költeni azt a rengeteg pénzt, amit elfüstölnél.
2009. aug. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi és egyet értek, nem véletlenül akarom én is abbahagyni! Ha lenne kedved leírnád hogy konkrétan hogy segít?
2009. aug. 24. 18:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Én járok biorezonanciás kezelésre és bár nem dohányzom, az orvosom mesélte, hogy az egyik betegét sikeresen leszoktatta 2 azaz 2 nap alatt, és azóta se cigizett. Szóval csak ajánlani tudom!
2009. aug. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. aug. 24. 22:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Állítólag megkeresi a gép és leblokkolja a nikotin éhségért felelős receptorokat a szervezetben. Így legalább ettől nem kell szenvedni, hogy kívánod a nikotint.Csak a berögzült szokásokra kell figyelned.

Egyébként sok folyadékot kell inni, hogy a kifelé igyekvő méreganyagok ne terheljék túl a szervezetedet és ne alakuljon ki" önmérgezés". Persze ez nagyon durván hangzik, de igaz. Ugyanis a tested egy nagyon okos kis "szerkezet", állandóan igyekszik megszabadulni az oda nem illő dolgoktól. Mi pedig azzal segíthetünk magunknak, hogy tiszta vízzel (Ha lehet desztillált vízzel,amit a gyógyszertárban kapsz)megkönnyítjük a méreganyagok távozását. Ne vacakolj, vágj bele minél hamarabb! Leírhatatlan lesz a változás.

Drukkolok, hogy minél könnyebben csináld végig.

Néha azért jutalmazd meg magad azon a pénzen, amit megtakarítottál! Sok sikert! Írj majd az eredményről!

2009. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Jó majd írok, holnap megyek!
2009. aug. 25. 17:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért desztillált vizet nem kellene inni. Kihúzza az ásványi anyagokat a sejtekből, ezen felül rossz ízű (éppen az ásványi anyagok teljes hiánya miatt). Pi-vizet javaslom, az energizált és teljesen ki van tisztítva a méreganyagoktól.
2011. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!