Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kreatív nyelvtanulási módszer...

Kreatív nyelvtanulási módszer újra. Vannak újabb tapasztalatok ezzel a módszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már sok kérdést írtak ezzel kapcsolatban, és azokat végig is olvastam.


Arra volnék kíváncsi, hogy vannak-e újabb meglátások, tapasztalatok?

Többen jelezték, hogy vannak benne hibák. Ezeket időközben javították?

Konkrétan a francia rész mennyire megbízható?


2011. aug. 25. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár én az angollal próbálkoztam, elmondom a tapasztalataimat.


Első 1-2hétben minden nap tanultam, akkor még nagyon komolyan tudtam venni. (korai fellángolás)

Aztán utána elkezdtem hanyagolni, addig még azt vettem észre, hogy kb 1hete elő sem vettem.


Hibák vannak benne bőven, de annyira nem vészes.


Kb 2hónapja járok magántanárhoz, heti 3x 1,5órát. Itt szerencsére nem tudom azt eljátszani, hogy nem tanulok vagy elfelejtem. Így sokkal jobban is haladok.


Valamelyik nap előkerestem a kreatívos könyvemet és átlapoztam. Végül is nagyjából ugyan olyan sorrendben haladunk az anyaggal a tanárral mint, hogy a könyvben volt. De azért még is csak más...

2011. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!