Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos Cigaretta. Mennyire...

Elektromos Cigaretta. Mennyire lassitja le az embert?

Figyelt kérdés
Nikotin lassitja le a szervezetet? És kondi mellet lehet E-cigit szivni?
2011. szept. 17. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lassítaná?
2011. szept. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semennyire nem lassítja le, legalábbis engem nem lassított: épp az volt a legnagyobb bajom vele, hogy mivel "nem fogy el", ezért nonstop szivogattam az első napokban, és éjjel nem tudtam aludni.

Kondiról nincs információm, de mindig inkább ecigit szívj mint rendes cigit.

2011. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mért nem tudtál tőle aludni? én lefekvés elött elszivok egyet, és sokkal jobbat alszok ha még nem tok elaludni és akkor is rágyujtok és egyből elalszok?:)
2011. szept. 17. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is, ha cigizek. Az ecigi viszont nem olyan hogy meggyújtod, elszívod, elnyomod, hanem sosem fogy el, max az akkut kell töltögetni. Legalábbis az a típus, amit én használok.

Az ecigivel nem tudtam belőni hogy akkor most hány cigit szívtam el, és valószínűleg túlzásba vittem a dolgot.

Két nap éjszakai szenvedés után ráálltam arra, hogy az ecigivel is ugyanúgy felállok a géptől és kimegyek "elszívni", és akkor normalizálódott a helyzet.

2011. szept. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyibe fájt a tiétek?:DXD
2011. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!