Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Praktikák a leszokáshoz?

Praktikák a leszokáshoz?

Figyelt kérdés
Elhatároztam hogy nem akarok többet cigizni, csak az a baj hogy 3-4 nap után mindig rágyújtok. Napi 6-7 szálat szívok kb. Nikotintapaszt meg mindenféle e-cigit ne ajánljatok, köszi.
2011. okt. 6. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet lefogsz pontozni, de én heti 1-2 füves cigitől megundorodtam a cigi ízétől, hányhatnékom van egyszerűen.
2011. okt. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia,

írj privátban. Szakember vagyok. Államilag elismert diplomám is van róla tényleg:) ha gondolod szívesen segítek.

2011. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ki van zárva hogy én füvet szívjak. Azért köszi.
2011. okt. 11. 15:46
 4/5 anonim válasza:
ha elhatároztad akkor nem gyújtasz rá! H rágyújtasz akkor nem határoztad el, vagy gyenge vagy mint szaron a harmat...
2011. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én sokkal jobb módszert tudok egy elektromos géppel kiszívják belőled a nicotint a kezelés 6000 ft és két alkalmat tartalmaz de a második alkalomra nemssok embernek van szüksége rá mert leszoktak az első kezeléstől ha érdekel tudok adni telefonszámot sok ismerősöm leszokott ezzel a kezeléssel és ők mennek minden fele megkérdezheted hogy arrafele amere laksz mikor mennek.
2011. okt. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!