Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mondanátok nekem olyan erős...

Mondanátok nekem olyan erős cigiket aminek csak kicsit marad meg a szaga a ruhán, kézen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 07:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen...szerintem....
2011. nov. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A piros marlboronak a kezeden nagyon megmarad a szaga...
2011. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Mindegyiktől büdös leszel!Az a baj a cigisekkel, hogy hülyének nézik a szülőket meg ált. mindenkit mert azt hiszik nem lehet érezni!Pedig kurv@ra lehet!Még egy slukkot is!!
2011. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

A cigi öl!! Ne cigizz!!!

A cigi szag egy nemdohányzó szemében olyan büdös mintha éppen szarásról jöttél volna vissza és nem sikerült volna teljesen megtisztálkodni. A cigiszagot nem lehet elnyomni, nem lehet levetkőzni, nincsenek praktikák hogy eltüntesd, egyszerűen nem tudod letagadni. Az egyetlen megoldás hogy nem szívsz többet és akkor néhány nap alatt kiszellőzöl.

2011. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Elárulom mindenkinek, hogy van olyan cigi amitől nem leszel büdös. A Davidoff Classic tudtommal az egyetlen ilyen cigi. Nem lesz büdös se a kezed, se a ruhád és azt hiszem a szád se. Ha jól tudom, nikotin 0,9 kátrány 10 tehát nem egy gyenge cigi. A többinél azt hiszem drágább, én azért nem veszem mert nem ízlik, és ha már cigizek akkor legyen cigiszagom is:)
2011. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
elektromos cigi....
2011. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
21:31 Te csak gondolod, hogy nem büdös!Olyan büdös az ember cigizés után mintha szart evett volna!
2011. nov. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Azthiszem én leszek ebben a kérdésben az első normális ember.

Erős cigik közül a barna szofi marad meg legkevésbé tapasztalataim szerint

2011. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21:31 vagyok. 09:18 te elolvastad egyáltalán a válaszomat? Leírom még 1x: a Davidoff Classictól NEM leszel büdös!
2011. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
De büdös leszel csak TE nem érzed mert TE szívod,lüki.
2011. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!