Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nekem olyan problémám van h...

Nekem olyan problémám van h füves cigit szivtam egy párszor! Vértesztel vagy vizelettesztel mennyi ideig kimutatható?

Figyelt kérdés
az a nagy baj h katona szeretnék lenni és félek h ez véget vt az egésznek szoval nem megyek át a felvételi vizsgán
2009. máj. 6. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor szívtad? Sajna a fű mutatható ki legtovább. Talán 1hónap is de lehet h több, ez függ a mennyiségtől és, hogy milyen sűrűn szívtad. És a katonaságnál nagyon rámennek a drogokra az tuti!
2009. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha annyi eszed van hogy füves cigit szívsz, akkor inkább ne legyél katona, ezt tök komolyan mondom! Nekem katona az egész családom, én is majdnem a zrínyire mentem; és ez már az a határ ami nem fér bele!
2009. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell sima citrom levet innod, de egy húzóra amennyit bírsz. Gyorsabban kimossa a szervezetedből a drogot. Legalább is a volt szobatársam állandóan ezt csinálta. Szívott, és utána 2-3 napig citrom levet ivott elég rendesen. Persze utána voltak egy kis bél gondjai, de legalább gyorsabban kimosódott a szervezetéből.
2009. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, hogy vegyel egy tesztet barmelyik patikaban es otthon probald meg! Ha az nem mutassa ki, akkor ne aggodj! Sajnos ez csak a vizeletre van.


-Neo

2009. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem sajnos, épp a vizelet a lényeg, vérben lényegesen kevesebb ideig mutatható ki.
2009. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2 honap

tv-ben mondták

2009. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vizeletből hat hétig, vérből egy hónap.
2009. szept. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3-4 vagy 4-8 óra a vérben a gyakoriságtól függően

néhány nap - 1 hónap 3 hónap vizeletben 2 generáción át a gerincvelő folyadékben. Vérben hogy az istenben lehetne több ideig mint vizeletben mikor a vérből szűri ki a vese??

2009. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!