Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ennyi cigitől lehet bajom?

Ennyi cigitől lehet bajom?

Figyelt kérdés

Heti 5 szálat ha elszívok,attól lehet bajom?A sportolásban mennyire érezhető?Mikor fogom érezni?Sokat futok,edzek,fogyózom,de néha rágyújtok,az étvágyam is elveszi valamennyire.

18/L


2011. nov. 4. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem nagyon árt de egy idő után többet fogsz elszívni. Tapasztalatból mondom.
2011. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak heti 5 szálat szívsz, akkor könnyedén le tudnál szokni róla. Hidd el nagyon ártalmas.

-egy nagy bagós, de súlyos asztmás-

2011. nov. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én még annyit se szivtam anno,de megérezte a tüdöm. sokkal kevesebbet birtam.bár én szerencsére nem szoktam rá.de ha hajlamos vagy rá.lesz abbol napi 1 doboz is.

és hogyne lenne bajod. hosszu távon? akkor is kaphatsz tüdörákot ha nem cigizel sohasem. nem hogy ha még szivod is.

2011. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Anetalia ***** válasza:
100%

Szia!!!

Heti 5szál nem árt nagyon de ugyis heti 10 15 szálat fogsz elszívni pár hét múlva.És akkor már lesz bajod.

2011. nov. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Észre se veszed és naponta ennyit fogsz elszívni. Tapasztalat.
2011. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 atilis válasza:
100%
Szívj friss levegőt, azon kívül minden ártalmas. Persze, ha szmogos nagyvárosban laksz, akkor nem nagyon tudsz mit csinálni.
2011. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sportolásnál tuti észreveszed, és a legnagyobb baj az hogy ez az adag csak növekedni fog még észre se fogod venni. Én is így kezdtem anno majd a heti 4-5 szálból lett 2-3 napi 5 szál végén már napi 6 szál. Én akkor amikor ugye majdnem egy teljes doboz cigit elszívtam 1 nap akkor döntöttem úgy hogy eddig bírtam heti 5 szállal akkor heti kevesebbel is bírni fogom. Elég nehéz volt csökkenteni, de végül is így szoktam le hogy minden nap este felé elszívtam 1 szál cigit aztán 2 naponta majd heti 2 szál végén már 1 se, persze ez hosszú ideig tartott és ez is elég nehéz volt akár csak egy rendes bagósnak aki napi 1 dobozzal szív el. Én azt javaslom hogy kezdj el le szokni róla, hidd el jobban jársz.
2011. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is az utolsó hozzászóló tanácsát javaslom. Én is eleinte 1, max 2 szálat szívtam naponta, most meg majdnem egy dobozzal. A legjobb ha az elején abbahagyod. Az étvágyamat akkor veszi el ha esetleg elszívok egy jóval erősebb cigit mint amit általában szívok. próbáld meg a leggyengébbet. Azt abbahagyni is könnyebb talán.
2011. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Phoney ***** válasza:
Sok. Én 2-3 hétig szoktam heti 5-7 szálat szívni, aztán szünetet tartok, mert észreveszem. Pedig nem is sportolok.
2011. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!