Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet valami bajom 2 szál...

Lehet valami bajom 2 szál cigitől egymás után?

Figyelt kérdés
Nem túl gyakran cigizek. Most elszívtam egymás után 2 szálat is. Azóta fáj a fejem és kicsit szédülök. Mi az oka?
2010. febr. 19. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Szénmonoxid mérgezés...
2010. febr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Van aki napi 2-3 dobozzal is elszív! Káros, de nem fogsz tőle rögtön meghalni, nyugi 2 szál semmi egymás után sem. A fejed fájhat tőle de nem lesz komoly probléma.
2010. febr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod hogy nem lesz a belőle komolyabb probléma..


Akár el is ájulhat, az egyensúlyvesztés, szédülés már az ájulás előjele, az agy oxigénhiányos állapotának tünete.



Sosem tudni kinek mire van hajlama, kaphatsz tőle asztmás rohamot is az meg kifejezetten előnyösen hathat rád ha már így is oxigénhiányos az agyad...

2010. febr. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én akkor csináltam ilyet,ha nagyon ideges voltam. Túléltem!:)
2010. febr. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Semmi gáz,csak a nikotin kicsit sok volt..amikor én egyszer nem cigiztem 2 hónapig,akkor pont ugyanez a hatás kapott el engem is..szédülés,hányinger!Bajod nem lesz tőle,de ha teheted,inkább ne szívd!Én naaaaon büszke vagyok magamra...2009.november 24-e óta egy szálat sem szívtam..most február 20-a van...már három hónapja,és nem hiányzik egyáltalán!Szerintem,ha eddig nem szívtad,most se tedd,én nem az az ember vagyok,aki a vakvilágba "pofázik",én előtte minimum fél dobozzal szívtam naponta..de jó most nélküle,komolyan!
2010. febr. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle. Szerelmi bánat miatt egy este 40 szálat szívtam el, hát másnap semmi nem ment le a torkomon, mivel ha jó sokat szívsz csökken az éhségérzeted, gondolom innen jön a fogyás is. a fejem nekem is gyakran megfájdul, ha cigizel akkor inkább kint a friss levegőn, mert zárt térben hamar a fejedbe megy. MI az oka? először kicsit sok volt. Majd ha tényleg úgy döntesz, hogy szívni akarod, meg sem fog kottyanni, de remélem nem ezt teszed. Inkább tombolj, nyugtasd le máshogy magad 1 szál után.
2010. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha már nagyon rég szívált és ez a 2 szál 100as piros multi volt egymás után talán hogy sok volt a nikotin, bele nemfogsz halni bár haveromnak már volt nikotinmérgezése.

picit elájult, szédült de ő sok erősset szívot és a tünetek is rögtön akkor alakultak ki

2010. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
NEM, csak ha egyszerre kettőt szívsz!!!
2010. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mert mi van akkor ha egyszerre többet szív az ember?

én részegen szívtam már kétszálat egyszerre vagy talán 3at is,de csak kicsit szédültem tőle...

2010. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nkem volt h eldobtam gyujtotam a másikat kb 5 szál és még a fejem sem fájt
2010. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!