Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mikor emelkednek a cigiárak?

Mikor emelkednek a cigiárak?

Figyelt kérdés
Tudtok pontos infót, hogy mikor drágul a cigi, és hogy mennyivel? Azaz mibe fog kerülni 1 doboz cigi?
2011. nov. 8. 12:02
 1/9 Virág6 ***** válasza:
Hál isten én nem szívom,de pont egyik nap mondta apu,hogy januártól lesz 700ft is egy doboz cigi.
2011. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Januártól, de már leállíthatnák magukat a köcsögök.
2011. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az utolsónak nagyon igaza van. Ráadásul ezek a köcsögök még a dohányt is kiveszik belőle, lerövidítik a cigarettákat, meg még a nikotint is elveszik belőlük. Le fogom rakni. Ha rajtam gazdagodik az állam legalább élvezzem már, most már tényleg a f*szom kivan az állammal.
2011. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Dráguljon is!

Valamiből meg kell gazdagodni az államnak is, a szegényember meg 5-ször meggondolja, hogy megéri-e neki!

2011. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Addig fogják emelni az árát, amíg senki nem fog cigizni. Na akkor majd ilyen fejet vágnak, amikor kezd üresedni a kassza: O.O És ha senki nem fog cigizni, akkor majd sokkal jobban drágul az üzemagyag, gáz stb. Tehát azzal, hogy a cigi drágul, mindenki abba haggya majd, és utána mindenki szopni fogja a f.szt. Lehet, sokkal nyereségesebb lenne az államnak, ha kb ezen az áron maradna a cigi. Én is elhatároztam, hogy ha 800 ft fölé megy a cigi ára akkor abbahagyom.
2011. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
emberek, azért ennyire nem kell belehalni. nem emlékeztek, mikor 760 volt a marlboro?
2011. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: Emlékszem, éppen emiatt nem szívtam marlborot. Plusz a kék multi mindig is nyerő volt nálam( 2000es évek ugyebár). Szerintem már az is nagyon drága volt. Arra ki emlékszik amikor még 35 forint volt a marlboro? Ráadásul most nem 760 lesz, hanem 1000 vagy 1200 lesz egy marlboro.
2011. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én még csak a 295 forintos szofira emlékszem.:D
2011. dec. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, csak vegyük azt figyelembe, hogy azért mert valaki ideírja hogy abba hagya a cigit mikor 760 fölé megy az ára az nem igaz,mert nem fog tudni leszokni egyik naprol a másikra. Szerintem a ciginek nincs értelme nem kell rászokni és akkor nem kell leszokni se róla. Dívatméreg.
2011. dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!