Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem tudok rászokni a cigire...

Nem tudok rászokni a cigire ez hogy van? Kb 6 éve van, hogy hol cigizek hol nem. Ha kedvem tartja akkor 1 hónapig cigizek napi 1 dobozzal, ha jön egy gondolatom és eldöntöm, hogy 1 hónapig nem gyújtok rá, akkor nem is hiányzik egyáltalán a cigi.

Figyelt kérdés
Tehát én nem vagyok függő,pedig mikor cigizek akkor jó,de ha nem kapnék soha többé cigit akkor sem hiányozna.Nem érdekes?
2011. nov. 8. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak én is ilyen lennék:D 3 éve dohányzom, de ha 1 napig nem gyújtok rá szétmegy a fejem:S Én is ismerek valakit, aki ugyan ilyen, mint te.
2011. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Hűha, milyen sok gondod van...ne cigizz és ezzel megoldódik a dolog.
2011. nov. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2éve cigizek, de ha pár napig nem gyújtok rá, akkor nem azt érzem, hogy bajom van, hanem az az érzés jólesne. De simán le tudnám tenni, ha akarnám. (szerintem) Amúgy ez akaraterő kérdése is.
2011. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Második hozzászólónak:nem gond ,csak érdekesnek találom,mert mások mindíg aztmondják,hogy nem tudnak leszokni nekem ezért fura.
2011. nov. 8. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

13 éve vagyok ugyanígy, mint te.

Bárcsak a zabálást tudnám így megállni... :)

2011. nov. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ritka, de van ilyen. 1 millióból 1 heroin használó is van, aki csak mondjuk havonta 1x, vagy még ritkábban, és nem hiányzik neki, de ha van akkor meg tök jó.
2011. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát mázlista vagy mit ne mondjak. De lehet hogy csak azért mert nincsen benne rendszer. Gondolom 20 év körüli lehetsz.
2011. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
29 vagyok egyébként.
2011. nov. 10. 16:37
 9/9 anonim válasza:
En is igy vagyok lassam tobb, mint 10 eve. Penteken mikor osszeulunk a haverokkal sorozni, akkor elmegy tobb szal is, neha egy csomaggal is, ha jo a buli es a tarsasag. Hetkoznap meloban naponta 1-2, de valtozo ez is. Van ugy, hogy egy hetig egyaltalan ESZEMBE SEM JUT, vagy nincs es ha eszembe jut is lusta vagyok elmenni az uzletig. Volt olyan honap, szakitas utan, hogy naponta ment egy csomag, utana meg olyan idoszak, johh honapokig nem gyujtottam ra. Nem tudom en sem miert nem alakult ki fuggoseg. Azt meg hozza tennem, hogy sosem szivtam eros cigiket.
2017. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!