Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányosok is érzik magukon...

A dohányosok is érzik magukon /a hajukon/a ruhájukon a füstöt?

Figyelt kérdés

Kimentem ismerősömmel egy épületből beszélgetni, mert Ő dohányzott, és voltak ott még vagy 20-30 an, és dohányoztak. Kb 15 percet voltam ott. Utána egy hét mőúlva is éreztem a farmeromon, a pulcsimon a füstöt. A hajamon is amíg meg nem mostam.


Most ezt egy dohányzó is rézi a ruháján később a füstöt, vagy csak én, mert nem dohányzom?


2011. nov. 12. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam érezni, bár, nem olyan intenzíven. Attól, mert szívod, még érzed a szagát
2011. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én dohányzom, de érzem magamon. Főleg, ha egy cigizésre kijelölt helyről megyek be egy füstmentes helyre, akkor tök büdös vagyok xd
2011. nov. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Péntek este mindig fütstös helyre megyünk inni és a társaság is dohányzik. Én is. Másnap eléggé büdösnek érzem a ruhám, de amikor dohányzom, még nem éreztem.

[Érdekesség: Másokon sem éreztem a dohányszagoz, de volt egy hónap, amikor nem szívtam. Egy hónap nem-dohányzás után megéreztem máson is, ha dohányzott.]

2011. nov. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abszolút nem érzem magamon. Akkor a legijesztőbb, mikor kocsmázásból hazaérek, ledobom a ruháimat, és reggel mikor felkelek, akkor érzem meg, hogy milyen rohadt büdösek is valójában. Egyszóval a válaszom: nem
2011. nov. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is volt, hogy egy zártabb (kulturált) kocsmában voltam a barátaimmal, cigiztek folyton. 2 szálat ha elszívtam. Hazaértem, letusoltam, és a ruhám tömény cigiszagú volt!

17l

2011. nov. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!