Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van olyan cigi ami 580 alatt...

Van olyan cigi ami 580 alatt van és nem olyan rossz márka?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Bond. Én 2 napja vettem 560 ért.
2011. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Szürke Bond, Lidl-ben mult hét elején 540 volt , de pénteken már 560, máshol 580-ba kerül. (hamarosan emelik mindenütt az összes cigit)
2011. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
minél olcsóbb, annál igénytelenebb. bond-ot itt veszprémben mindig a csöveseknél, meg a C-knél látok. inkább kihagyom...
2011. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én most vettem Sparba 580.-ért!:-S
2011. nov. 21. 16:37
 5/13 A kérdező kommentje:
Aki megteheti szívjon jobbat!...
2011. nov. 21. 16:38
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
aki nem teheti meg, inkább ne szívjon semmilyet. amúgy sem egészséges. nézd csak meg a sok családot, 13 gyerekkel, de piára meg cigire mindig "telik". mert sok hülye "szülö" inkább veszi mint a gyereknek valami normálisat. vigyázz nehogy te is itt köss ki, hogy egyre lejjebb adod, aztán egész eligénytelenedj...
2011. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon bölcs vagy!...
2011. nov. 22. 15:08
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

oké, most ezzel nem tudom mi volt a baj. csak mondom, ha nem telik rá inkább ne szívjátok. az olcsóságra itt felénk az ilyen 12 éves cigánkölkek szívnak, nemcsoda hogy 120 centinél nem nőnek magasabbra :D


na de nem is ez a lényeg, hanem az volt a kérdésed, melyik amelyik nem olyan rossz márka. a rosszak olcsóak. a nem olyan rosszak drágábbak, de ez MINDENNEL így van nem csak a cigivel. a marlboro touch meg csak 650, nincs 100 ft sem a különbség, az a 100 ft nem pénz, ezért nem értem is értettem mit számít ennyire hogy 580 alatt legyen. de a pall mall is csak 610 körül van ha jól tudom, abból a kéket szeretem, a pirosat nem, a narancssárga meg divatcigi a doboza miatt (barátnőim csak ezért veszik...)

vagy ott van még a szofi ugye, még az sem a csöves kategória.

vagy ha tényleg a spórolásra mész, akkor tölts magadnak. megveszed a dohányt meg a hüvelyt, ennél gazdaságosabb nincs is :D csak ne a legocsmányabb, legbüdösebb szimfónia meg pakli dohányokkal töltsd, annak undorító bűze van. otthon betöltesz egy csomót, vannak csini cigitartók, fiúknak lányoknak, már az sem olyan gáz. bár én egyiket sem szeretem, undi íze van. vannak meggyes-vaníliás dohányok bele, barátom anyukája ilyeneket szív. egyszer megkínált, hát nekem soha többet... de ha ő ezt szereti...



remélem ezzel a válaszommal nem lesz problémád. de ha mondjuk egy 3 gyerekes anyuka vagy és ezért keresel olcsót, ezért írtam, hogy akkor inkább le kéne szokni... (szimpla akaraterő kérdése) amúgy sem egy okos reakció a "de bölcs vagy" hozzászólás, mert k.vára nem érzem magam annak, és semmi arcoskodás nem volt a másik hsz.-emben sem. köszönöm a lepontozást, te meg nagyon igazságos vagy....

2011. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
Inkább intelligens (idézőjelben) mint igazságos. Amúgy, tényleg minél olcsóbb annál igénytelenebb. Szóval én sem értem miért húzták le a kommentedet. Így jártál b--zdmeg! :D
2011. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

A válaszok értékelése az alapján történik, hogy a válasz hasznos volt-e, vagy nem. ha nem volt se hasznos, se haszontalan - mint a fenti esetben - a "hallgattál volna, bölcs maradtál volna" elv érvényesül.

GyK*: semmi haszontalan nem hangzott el a válaszban, inkább volt hasznos.


*GyK: gyengébbek kedvéért

2011. nov. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!