Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a laptopról? Mennyire jó/rossz márka az MSI? Egyetemre kellene, gazdinfó szak,20/L játszani nem igazán szándékozok rajta.

Figyelt kérdés

[link]


esetleg ha valami jobb javaslatotok van, hasonló árkategóriában, azokat is szívesen fogadom.


Tegnap az egyéb kategóriába írtam ki a kérdést, és 1 teljes nap alatt egyetlen válasz sem érkezett. Hátha ma segítőkészebbek az emberek.


2011. aug. 23. 12:25
1 2
 1/16 Panda Péter ***** válasza:
én személy szerint nem nagyon szeretem az MSI-ket az idióta billentyűzetük miatt, de ebben az árkategóriában sajnos az összes gyártónál csak gagyi modellek vannak.
2011. aug. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, soha ne vegyél olyan laptopot amire csak 1-2 év garit adnak. A 3 év garis laptop a legjobb választás.Mindenképpen a Sandy Bridge architektúra köré épülő processzorral szerelt laptopot ajánlom.Csak egy jó tanács.
2011. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Panda Péter ***** válasza:
nem hiszem hogy 120 alatt kapni sandyt.
2011. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Mi a baj egyébként az MSI billentyűzetével? Nem értek nagyon hozzá, azért kérdezem.

2011. aug. 23. 12:55
 5/16 Panda Péter ***** válasza:
0%
általában idióta helyre van besuvasztva a hosszú í, és mellé van préselve numerikus billentyűzet ami miatt sok fontos gomb kisebb lesz a kelleténél.
2011. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát az MSI-vel nincsen különösebb bajom, nekem mondjuk nem notebookom van belőle hanem egy videokártya, de avval nem volt semmi gond.

Nem tudom ezen a szakon használtok-e valami programot ami nagyobb teljesítményt igényel, mindenesetre ebben az árkategóriában nem kell sokat várni. Leginkább nem is a teljesítménnyel szokott a gond lenni, hanem az összeszerelés és az anyagok minőségével, szóval strapát nem nagyon bírják.

2011. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Értem.

akkor mennyit kellene rászánni egy egyetemi laptopra? 120-130? vagy még többet?

2011. aug. 23. 13:01
 8/16 Panda Péter ***** válasza:
150 körül már kaphatsz belépő business gépeket strapabíró aluminium fedlappal (hp probook család).
2011. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az MSI (egy-két kivétellel) 200 000 ft alatt átlag (ún. tömeg) laptopokat gyárt. 300 000 felett viszont az MSI szinte verhetetlen a Gamer és egyéb "erőművek" terén.


Egyetemre vegyél egy Asus-t (azok nekem mindig megbízhatóak voltak, nem volt velük semmi gond)

2011. aug. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Tóth Aurel ***** válasza:
Asust vegyél szerintem is, 130 ért már kapni neked valót !
2011. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!