Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Káros ha 13 évesen elektromos...

Káros ha 13 évesen elektromos cigizek?

Figyelt kérdés
[ 0-ás patronnal tehát nincs benne nikotin ]
2011. nov. 22. 20:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez van velem mint az utolsóval. ha van van, ha meg nincs max kattogok.
2011. nov. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%
cöhh,én is 13 vagyok soha nem érdekelt a dohányzás,és állítom soha nem is fog.nem vagyok annyira elvetemült hogy ilyennel mérgezzem magam,hiszen megannyi méreg van a világon,amit észre se veszünk,mégis bekerül a szervezetünkbe:pl:szmog. épp eléggé kiakaszt most ez a szmogriadó....
2011. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
13%
én 14 éves vagyok és kb 2 hónapja cigizek talán 1-2 naponta és nem szoktam rá!!!Pedig minden héten veszek cigit!!
2012. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

3. válaszoló 13éves a kérdező, tehát gusztustalan arról győzködni, hogy jobb az igazi (enyhítő körülmény, ha te is 13 éves vagy)

9. válaszoló nincs igaza anyukádnak, ez kábé olyan mint a zsákos ember, illetve a leszárad, ha játszol vele

13. válaszoló van egy rossz és 1 jó hírem a számodra Rossz hír: rászoktál, ha napi 1-2 szálat elszívsz és megveszed Jó hír: most még könnyű leszoknod


Kérdező: egészségügyileg nem igazán káros, mert nincs igazi méreganyag benne, viszont az elmondottak alapján hajlamos vagy a rászokásra, és sajnos arra is, hogy mások mondják meg, mit csinálj. Tehát, amikor azt mondják majd, hogy nyuszi vagy, mert nikotin nélkül szívod, akkor nikotinnal fogod szívni.

Ha majd te döntöd el, mit akarsz, akkor foglalkozz ilyen dolgokkal.

2012. júl. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
lehet kicsit későn írok,de mindegy.év eleje óta nem lehet cigizni a közösségi helyeken.anyukám olyan helyen dolgozik ahol szintén beszüntették,viszont ő dohányos.Minden ott dolgozó cigarettás kapott elektromos cigit.Szerintem egyáltalán ne cigiz,mivel anyunak a barátnője próbálta ki elsőnek..és majd kiköpte a tüdejét,ugyan is egy elektromosban 2doboz rendes cigi van összesen,már mint akkora az ereje.
2012. aug. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem miért akar valaki rászokni arra ami káros? Vagyis akarnak. Nekem ez érthetetlen.
2013. dec. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Ugyanúgy leégeted vele a nyelőcsöved és a tüdőd mint a ciginél.

13 évesen nősz,és fejlődik a szervezeted!

Ezzel a hülyeséggel akadályozod az egészséges fejlődést?

Ha nem bírsz nélküle akkor füstölj!

Létezik dohányos füstölő is!

Szívd azt 18 éves korodig utána ráállhatsz a cigire,ha akarsz!

2014. júl. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Az elektromos cigi is karos,csak fele annyira mint az igazi:)
2017. jún. 25. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!