Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elmondjam szuleimnek, hogy...

Elmondjam szuleimnek, hogy cigizek?

Figyelt kérdés

ertelmes valaszokat szeretnek kapni.


nem egyutt elunk, en masik varosba jarok iskolaba, ott is lakom, csak hetvegenkent megyek haza. ebben a tanevben kezdtem intenzivebben cigizni, de inkabb tarsasag, meg buli kozben szoktam, de azert napkozben is jolesik. elmondanam nekik ezt, hogy ne keljen titkoloznom, meg otthon is kimenjek napi 2-3 szalra... (eddig hetevegt kibirtam nelkule). igazabol azert vacilalok, mert nem akarom, hogy csalodjanak bennem (ok nem dohanyoznak, es nem is igazan szeretik a bagosokat)


2011. nov. 8. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? mert nem mindegy hogy 15 vagy vagy 18 éves.
2011. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én 2éve dohányzok, abból 1 éve intenzíven. Anyu tudja, vele nagyon jó a kapcsolatom. Eleve nem örül neki, és félt, de nem tiltja, mert tudja, hogy hiába tenné. Apu más tészta: ő egyszer azt mondta h eltörné a kezem, másik alkalommal, hogy befordítaná a számba. :D:D Mindennap füstösen megyek haza, de eddig nem tették szóvá komolyabban. /pl apu: fujj de füstszagod van, menj innen :D/

Nem mondtad, hogy hány éves vagy, de ha elmúltál 18, akkor nem tehetnek ellene semmit. Én is szívesen elmondanám nekik, de apu miatt nem merem.

Szerintem várj a dologgal, 2napot ki lehet bírni cigi nélkül. Ha esetleg egyszer rákérdeznek, akkor elmondhatod. De neked kell tudnod, hogy megértenék-e vagy balhé lenne belőle.

18/L

2011. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

19 vagyok.

pont ez a bajom, hogy nem tudom, hogy lenne e belole balhe...

2011. nov. 8. 19:14
 4/15 A kérdező kommentje:
meg ok tartanak el, tehat nem dolgozok, hanem tanulok meg, es azt se akarom, hogy ezentul ha penz kell ne adjanak mondvan, hogy ugyis csak cigire kell...
2011. nov. 8. 19:16
 5/15 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen kezdtem el cigizni, el nem kellett mondanom, mert rájöttek:D 1 évig pampogtak, most már előttük cigizhetek. Hát az elég gáz, hogy az ő pénzüket füstölöd, mert cigizni nem létfontosságú. Én addig kaptam zsebpénzt, amíg el nem kezdtem cigizni. Azt mondták, jól van, akkor ezentúl nem kapsz egy fillért sem. Azóta sem kapok pénzt, ezért dolgozok minden hétvégén és a nyáriszünetet is végigmelózom. Hogy duzzogtak amikor belátták, hogy akármit csinálnak nem teszem le a cigitXD 18F
2011. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én inkább nem mondanám el. Egy hétvégét meg azért még pár hét után illene kibírni (:
2011. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19:49 vagyok. Hát ha nem is mondja el, akkor is kéne valamit csinálni, mert szerintem bunkóság a szüleim pénzét cigire költeni, főleg így, hogy nem is tudják, biztos lenne jobb helye is annak a pénznek. Ezen most ne sértődj meg kérdező, csak gondolkozz el rajta.
2011. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerinted a magyar tini lakosság 3/4-e mit csinál kedves utolsó? Na látod.
2011. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ezt csinálják, osztálytársaim nagy része is a szülei pénzét szívja. Szégyen.
2011. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

mindenfele szemelyeskedes nelkul: tudomasom szerint aki tanul, annak nincsen ideje mellette dolgozni, meg azert tanul, hogy ne 16 eves koratol elete vegeig a tescoban a wc-t mossa, es buszken mondhassa, hogy en a sajat penezemen cigizek es 16 vagyok; ergo a szulei tartjak el...

masodszor meg nem szorom a penzt, sokan bufeben, boltban egy nap tobbet elkoltenek csokira, cukorra, meg minden masra, alkoholrol nem is beszelve...

am meg erdekelnek mas velemenyek, csak legyszeives tenleg a helyzethez merve probaljatok ertelemset irni, ne azt vegyetek alapul hogy lehet dolgozni is ilyen idosen, mert nekem meg elotte van par evnyi tanulas...

koszonom

2011. nov. 8. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!