Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 2 éve dohányoztam az most...

Ha 2 éve dohányoztam az most árthat a nemiszervem fejlödésében/növekedésében? (nem sokat cigiztem)

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 19:48
1 2
 11/11 anonim válasza:

Miért nem árt? Ha a magasságra is hatással van a kamaszkori dohányzás, akkor a farokméretre is hatással lehet. Mindkettő a növekedési hormonnal kapcsolatos. De józan paraszti ésszel is felfogható, hogy amíg a vér oxigén helyett széndioxidot és szénmonoxidot szállít az erősen visszafog bármilyen fejlődést. A fejlődés pedig csak akkor van abban a pár évben.

Még mielőtt azt hinnéd hogy a szénmonoxid csak akkor van jelen a vérben amikor dohányzol, tévedsz. Nehezen ürül ki.

Meg ugye szükséged van arra a számtalan rákkeltő anyagra is amit a dohányzással beszívsz, nem beszélve a sok kátrányról. De nyugi, azt írták itt sokan hogy nem árt. :D

2011. dec. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!