Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van-e már valakinek tapasztala...

Van-e már valakinek tapasztalata a Clever Smoke nikotinmentes dohányzást lehetővé tevő cigarettával kapcsolatosan? Érdemes olyan drágán megvásárolni? Tényleg helyettesítheti a valódi cigarettát?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 13:57
 1/8 anonim válasza:
80%

Clever Smoke utánzatot már 2600 forintért is kaphatsz;a fiam legalábbis ennyiért vett nekem karácsonyra egyet.Ez nem pénz érte.Az íze oké,az érzés hasonló,mint origi ciginél,bár ez patronfüggő.De ehhez is kel akaraterő;ez ugyanis inhalátor,amely gőz elven működik,a cigi pedig vegyi reakciókra "vezeti rá" a szervezetedet.Én mindenképpen le akarok szokni,nekem erre a célra tök megfelel.Csak javasolni tudom,főleg,hogy jövő ilyenkorra egy doboz cigi átlagára 1000-1200 forint lesz...A patron 680 forint/4 darab;ha elég erős vagy,2 hónapig kitart.

Remélem,segítettem valamit.

2011. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Köszönöm. Hol lehet venni ezt a Clever Smoke utánzatot 2.6oo Ft-ért?
2012. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
1039 Budapest,Jendrassik u.1. Telekamra ABC
2012. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Köszönöm!
2012. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos megvettem az eredeti változatot. Nagy, otromba fogású darab az akku része. Olyan volt szívni, mintha amikor egy törött cigarettát próbál szívni az ember, amikor még nem látja, hogy törött. . Az aromás kapszulák sem tartottak annyi ideig, ameddig a leírás szerint kellett volna. Egyébként az akku 3OOx tölthető. Nagy csalódás volt számomra. Nem volt könnyű, de annál veszteségesebb megszabadulnom tőle.....
2012. jan. 17. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nekem is meg van ez a készülék. Azt nem értem, hogy mire gondolsz, hogy otromba az aku rész... Nincs baj az akuval, sem a formályával, cigi utánzat. Van olyan készülék, aminél csak 14-ször lehet szívni óránként. Itt percenként lehet. Ehhez viszont csak nikotinmentes patronok vannak. Kütyük közt talán a legjobb. Greensmoke drágább összességében. 2.900/5 patron(360 szívásos, ami gyakorlatban 250) , itt 5000/20(180 szívásos). Sajnos olyan ami jobban füstöl és olcsóbb, olyan nincs. ws termékei amúgy szerintem szarok. Néha visuont előfordul, hogy van vmi a patronnal és nem klappol...talán a cucc, nagyon előrecsúszik, távolabb a párologtatótól.
2012. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2013. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tomi90 ***** válasza:
Ez egy nagy sz... senki ne vegyen ilyet!!! Nézzétek meg a fenti videót!
2013. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!