Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van-e valakinek tapasztalata,...

Van-e valakinek tapasztalata, vagy ismerősének tapasztalata a miniecigi.com oldalon árusított kapszulás elektromos cigivel kapcsolatban? Le lehet-e vele szokni, vagy egyáltalán helyettesítheti-e a rendes cigarettát? A

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Apukám vett ilyet, ő 40 év után próbált meg leszokni.

Elég erős dohányos egyébként, hát ez sem használt neki! Szerinte köze sincs a cigihez.

2009. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod
2009. máj. 20. 14:24
 3/7 anonim válasza:
100%
Én is kipróbáltam! Nekem nagyon bejött a dolog. Már teszteltem más hasonló cuccost is, de eddig ez a legkisebb méretű, legélethűbb. Szerintem nagyon jó. Még csak 1 hete használom, fokozatosan csökkentett erősségű patronokkal. Most a gyengénél tartok, ha sikerül végleg leszoknom visszajelzek! ...eddig jól haladok. Én bátran ajánlom, megéri kipróbálni!
2009. máj. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, rajta vagyok az ügyön :) Remélem beválik majd. Sok sikert neked is!
2009. máj. 22. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jó, ha a cigarettát ilyesmikkel helyettesítjük, mert pszichikailag nem sikerül megszabadulni tőle!!

Én Allen Carr - Végre nem dohányzom! c. könyvét olvastam, amitől végleg leszoktam múlt nyáron, pozitívan, nevetve, egy perc nehézség nem volt benne! Azóta több barátom és családtag leszokott vele. A legjobb az egészben, hogy bizonyítja, hogy testileg milyen egyszerű leszokni a nikotinról: szinte csak egy csettintés.

[link]

Sok sikert!

2009. máj. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a könyvet. Letöltöttem, el fogom olvasni. Jó hétvégét!
2009. máj. 23. 14:05
 7/7 anonim válasza:
100%

Nekem is nagyon jó a tapasztalatom!

Ezt megírtam a miniecigi.com szerkesztőinek is!

Fel is tették az észrevételemet a "Vásárlói visszajelzések rovatba"! Én is bátran ajánlom Mindenkinek! Ancika48

2009. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!